GTX 1050 Ti 800 TL

Gezerken denk geldiğim GTX 1050 Ti'ı fiyatından ötürü sizinle paylaşmak istedim. Türkiye'de 1000 TL ve üzeri rakamlara satılan bu kartı Aliexpress sitesinden 800 TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz.

Tahmini Teslimat Zamanı

Küçük boyutta olan da var. Onun fiyatı ise 760 TL.

Tahmini Teslimat Zamanı

bunu tavsiye ediyorum MSI GEFORCE® GTX 1050 GAMING X 2G - 2GB GDDR5 Ekran Kartı 831 TL
ekrankartı.png

daha ucuz dersen MSI GEFORCE GTX 1050 GAMING 2G - 2GB GDDR5 Ekran Kartı 818 TL

Çekirdek hızını kendiniz arttırabilirsiniz, ayriyeten kartın üzerinde hız aşırtma düğmesi var. Ayrıca önermiş olduğunuz kart GTX 1050, 1050 Ti değil. 760-800 TL GTX 1050 Ti almak yerine sırf markasına 900 TL verip GTX 1050 almayı tercih ediyorsanız da siz bilirsiniz.

Temel ve OC mod hızlarına neden hala bu kadar takılıyorsunuz anlamıyorum. Forumda çok kere bahsi geçti ama tekrar edeyim. Bu kartlar GPU Boost 3.0 ile uygun şartlarda zaten 1700 Mhz ve üzeri hızlara çıkıyorlar. Ufak dokunuşlar ile de 1900 Mhz değerlerine ulaşabiliyorlar. Piyasada daha kutunun üzerinde yazan değerde çalışan 1050 Ti görmedim. Ama yine de 1000 TL altında denk getirip yurt içinden alınması taraftarıyım bu tarz kartların.

Ya her ucuz fiyatlı gördüğünüz şeyi paylaşıyorsunuz. Sadece markaya mı ödeniyor para? Garantisine, desteğine, soğutmasına, ömrüne ödeniyor aynı zamanda. O kartı değil almak gördüğüm anda sekmeyi kapatırım yani.

Sizin tercihinizdir. Alıp kullanan bir sürü kişi var. O ürün o ülkelerde satılan kaliteli bir firmaya ait. MSI, ASUS alınınca ömrü fazla veya az olmuyor. Şahsen benim teknolojik aletim hiç bozulmadı. Marka olan da olmayan da. Ben önermiş olduğum markayı alıp sorun yaşayanı da görmedim. Önerdiğim kartın soğutma performansı da gayet iyi. Ayrıca garantisi de var. Ömrü de buradan alacağınız kartların ömründen farksız. Fazla para verip buradan almayı tercih edenler de olabilir. Tercih sizin. Ben her ucuz gördüğüm şeyi paylaşmıyorum bu arada. F/P ürünleri paylaşıyorum.

Belli. Öyle olsaydı böyle konuşmazdın. Nerden biliyorsun kaliteli olduğunu? Alıp kullandın mı? Birisi sana güvenip o bilmediği markayı alıp da sorun yaşarsa arkandan hayatında yemediğin küfürleri eder. Her bulduğunu kaliteli diye paylaşma. Çinde üretilen dandik ürünleri F/P diye atmayın.

Kullandığımdan biliyorum. Kullananları da biliyorum. Sen merak etme ben havadan konuşmam. Birisi MSI, ASUS alınca sorun yaşamıyor mu? Onlar sana sövmüyor mu? Ya da sövmediğinden ne kadar eminsin? Her bulduğumu değil, kaliteli olduğunu bildiğim şeyleri kaliteli diye paylaşıyorum. Şuan kullandığımız şeylerin birçoğu zaten Çin menşeili firmaların üretimi ürünler. Atıp tutmadan önce bilgi sahibi ol. Belki sen 1000 TL küsür TL verip Türkiye'den almayı tercih edebilirsin, fakat herkes bunu yapmak zorunda değil. Fikrini sunmak yerine diretiyorsun sadece.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı