Çözüldü GTX 1050 Ti Battlefront II düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SeikalR

Decapat
Ben dün Battlefront 2 aldım. PlayStation'da vardı zaten ama PC'de de deneyim etmek istedim. Ve 20-30 FPS alıyorum. Battlefront 2 oyun içi FPS arttırma ayarlarını paylaşır mısınız? Ve ek olarak direkt PC'min FPS'ini arttırmak için bilgiler verebilir misiniz? Nasıl ayarlar yapmalıyım vs. Şimdiden teşekkürler.

Ekran kartı: GeForce 1050 Ti.

İşlemci: i7 7700HQ- 2.8 GHz.

16 GB RAM.

Ortalama bilgisayar sıcaklığı oyuna girince 70-80. Oyun dışı 50-60.

Son düzenleme:
Çözüm
NVIDIA denetim masasından konrtol edebilirsiniz.

Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bu video size yardımcı olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben dün Battlefront 2 aldım. PlayStation'da vardı zaten ama PC'de de deneyim etmek istedim. Ve 20-30 FPS alıyorum. Battlefront 2 oyun içi FPS arttırma ayarlarını paylaşır mısınız? Ve ek olarak direkt PC'min FPS'ini arttırmak için bilgiler verebilir misiniz? Nasıl ayarlar yapmalıyım vs. Şimdiden teşekkürler.

İşlemci: i7- 2.8 GHz.

16 GB RAM.

Ortalama bilgisayar sıcaklığı oyuna girince 70-80. Oyun dışı 50-60.
İlk defa İ7 diye bir işlemci duydum. Tam modelini söyler misiniz ?

Ben dün Battlefront 2 aldım. PlayStation'da vardı zaten ama PC'de de deneyim etmek istedim. Ve 20-30 FPS alıyorum. Battlefront 2 oyun içi FPS arttırma ayarlarını paylaşır mısınız? Ve ek olarak direkt Pc'min FPS'ini arttırmak için bilgiler verebilir misiniz? Nasıl ayarlar yapmalıyım vs. şimdiden teşekkürler.

İşlemci: i7- 2.8 GHz.

16 GB RAM.

Ortalama bilgisayar sıcaklığı oyuna girince 70-80. oyun dışı 50-60.

Umarım i7 2.8GHz diye belirttiğiniz işlemci 1. nesil olan i7 860 modeli değildir. Sisteminizin özelliklerini tam olarak belirtirseniz daha rahat yardımcı olabiliriz aldığınız değerler normal değil çünkü.

Ben de GTX 1050 Ti kullanıcısıyım ve High ayarlarda 45-55 FPS alıyorum Battlefront 2 de.

İşlemci i7-7700HQ olabilir. Laptop mu?
Evet laptop
Turbox gibi gözüküyor? i7 olan kısmı tam belirt.

Belirttim.
Umarım i7 2.8GHz diye belirttiğiniz işlemci 1. nesil olan i7 860 modeli değildir. Sisteminizin özelliklerini tam olarak belirtirseniz daha rahat yardımcı olabiliriz aldığınız değerler normal değil çünkü.

Ben de GTX 1050 Ti kullanıcısıyım ve High ayarlarda 45-55 FPS alıyorum Battlefront 2 de.

Belirttim.

Ben sisteminizi masaüstü sanmıştım ondan dolayı daha fazla detay istemiştim.

Laptop kullanıyorsanız düşük FPS değeri ısı kaynaklı olabilir. Ortalama sistem sıcaklığından kastınız nedir?

İşlemciniz o sıcaklıklarda ise başka bir sorun olabilir ancak 70-80 derece diye belirttiğiniz sıcaklık ekran kartına ait ise işlemci sıcaklık değerlerini MSI Afterburner'dan oyun içerisinde iken bakarak bize belirtir misiniz?

Ben sisteminizi masaüstü sanmıştım ondan dolayı daha fazla detay istemiştim.

Laptop kullanıyorsanız düşük FPS değeri ısı kaynaklı olabilir. Ortalama sistem sıcaklığından kastınız nedir?

İşlemciniz o sıcaklıklarda ise başka bir sorun olabilir ancak 70-80 derece diye belirttiğiniz sıcaklık ekran kartına ait ise işlemci sıcaklık değerlerini MSI Afterburner'dan oyun içerisinde iken bakarak bize belirtir misiniz?

83 derece.

İşlemci sıcaklığınız bir laptop için normal.

Prize takılı iken mi oynuyorsunuz yoksa normal mi?

Ayrıca oyunlarda GTX 1050 Ti'ın çalıştığına emin misiniz? Bazen oyunlarda yüksek performanslı ekran kartı yerine Intel UHD Graphics çalışabiliyor bu da yine düşük FPS almanıza sebep olabilir.

İşlemci sıcaklığınız bir laptop için normal.

Prize takılı iken mi oynuyorsunuz yoksa normal mi?

Ayrıca oyunlarda GTX 1050 Ti'ın çalıştığına emin misiniz? Bazen oyunlarda yüksek performanslı ekran kartı yerine Intel UHD Graphics çalışabiliyor bu da yine düşük FPS almanıza sebep olabilir.

Nereden kontrol edebilirim bunu?

Yeni konular

Geri
Yukarı