Çözüldü GTX 1050 Ti boşta yüksek frekansta çalışıyor

• Konuyu başlatan Typh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Typh

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Mühendis
Geçen bir arkadaş da bu konuyu açmıştı bulamadım. Dünden beri böyle oyunlarda performans düşüklüğü yaşıyorum. Normalde boşta 26 derece oluyor bu şekilde 35'lerde dolaşıyor. Bilgisayarı yeni açtığım için böyle yavaş yavaş artıyor sıcaklık. Görev yöneticisine baktığımda ekran kartı kullanımında bir sorun gözükmüyor. Virus taraması yapıldı.

Adsız.jpg

Çözüm
Nvidia Denetim Masası 3D Ayarlarının Yönetilmesi sekmesine girin. Güç yönetimi modu ayarını Optimum güç olarak ayarlayıp kaydedin.
Nvidia Denetim Masası 3D Ayarlarının Yönetilmesi sekmesine girin. Güç yönetimi modu ayarını Optimum güç olarak ayarlayıp kaydedin.

Çözüm
Çok teşekkürler. Dediğiniz ayarı yapıp yeniden başlatınca düzeldi. Bu ayarın tam güçte olması oyun performansını nasıl etkiler bilginiz var mı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı