GTX 1050 Ti CoD MW oynatır mı?

Sloty

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba sistemim aşağıda yazıyor bu sistem ile CoD MW hikaye modunu oynayabilir miyim ekran kartı işlemciyi falan Full verim ayarlasam kaç FPS alırım.
Sistemim.
Ekran kartı: ASUS NVIDIA GTX 1050 Ti 4 GB.
İşlemci: i3 7100 3.90GHz
RAM: 8 GB RAM 2133 MHz.
Anakart: ASUS Prime B250M-K
Not: Bilgisayar tertemiz 700 GB'dan fazla boş alanım var.

Merhaba sistemim aşağıda yazıyor bu sistem ile CoD MW hikaye modunu oynayabilir miyim ekran kartı işlemciyi falan Full verim ayarlasam kaç FPS alırım.
Sistemim.
Ekran kartı: ASUS NVIDIA GTX 1050 Ti 4 GB.
İşlemci: i3 7100 3.90GHz
RAM: 8 GB RAM 2133 MHz.
Anakart: ASUS Prime B250M-K
Not: Bilgisayar tertemiz 700 GB'dan fazla boş alanım var.
Oynatır.

Tam bilemiyorum fakat güzel bir değer alırsınız.
Güzel içim rahatladı peki şey soracağım crack mi indirmemi önerirsin yoksa parayı verip almamı mı? Crackte performans sorunu olur mu?
Tam bilemiyorum fakat güzel bir değer alırsınız.

Bir de Modern Warfare'ın 2020 de çıkmış oyunundan bahsediyorsun değil mi onu sordum bende yanlış anlama diye birden çok oyunu var çünkü :D

60+ FPS alırsınız. Bu arada size bir ipucu vereyim; sistem özelliklerinizi ve oyunu YouTube'dan aratırsanız FPS testlerini bulabilirsiniz. Örnek: I3 7100 GTX 1050 Ti - COD: MW diye aratırsanız çıkar.

Crack virüslü olma ihtimali çok yüksektir. Üstelik bu forumda korsan oyuna destek vermiyoruz. Orijinal kullanmanızı öneririz.

Anladım.
60+ FPS alırsınız. Bu arada size bir ipucu vereyim; sistem özelliklerinizi ve oyunu YouTube'dan aratırsanız FPS testlerini bulabilirsiniz. Örnek: i3 7100 GTX 1050 Ti - CoD: MW diye aratırsanız çıkar.
Cidden mi 2020'de çıkan oyununda 60+ alabilirim yani değil mi?
60+ FPS alırsınız. Bu arada size bir ipucu vereyim; sistem özelliklerinizi ve oyunu YouTube'dan aratırsanız FPS testlerini bulabilirsiniz. Örnek: i3 7100 GTX 1050 Ti - CoD: MW diye aratırsanız çıkar.
Bir de şey soracağım GTX 1050 Ti yeni nesil oyunlara göre nasıl bir ekran kartı bazıları forumda gezinirken eskidi yetersiz tarzında şeyler demişler sence nasıl.

Güzel içim rahatladı peki şey soracağım crack mi indirmemi önerirsin yoksa parayı verip almamı mı? Crackte performans sorunu olur mu?

Bir de Modern Warfare'ın 2020 de çıkmış oyunundan bahsediyorsun değil mi onu sordum bende yanlış anlama diye birden çok oyunu var çünkü :D
2019 un cracki yok. Çıkmadı hala.

Evet 2020'dekinden bahsediyorum.

Geri
Yukarı