GTX 1050 Ti Cyberpunk 2077 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10
Bende aynı durumdayım hocam. Sistemim şu şekilde:
1050Ti
Ryzen 3 1200
8 Gb ram
Almak istiyorum fakat kasar diye korkuyorum. 1080p low ayarlarda 50 - 60 fps'e razıyım. Siz işlemciden biraz kurtarıyorsunuz bende o da yok. Ryzen 3 baya bir düşük kalır diye tahmin ediyorum. Sizlerin de görüşlerini almak isterim arkadaşlar. Oynayabilir miyim sizce?

İşlemci ve ekran kartı aynı olan bir laptop kullanıcısıyım. Ben iyimser düşünüyorum. Şuan değil ama indirimde almayı planlıyorum. Hem oyunu biraz daha ucuza almak için hem de 2-3 güncelleme çıkması için. Yeni güncellemelerle performansın daha iyiye gideceğine inanmak istiyorum.

1050Ti
Ryzen 3 1200
8 Gb ram
Almak istiyorum fakat kasar diye korkuyorum. 1080p low ayarlarda 50 - 60 fps'e razıyım. Siz işlemciden biraz kurtarıyorsunuz bende o da yok. Ryzen 3 baya bir düşük kalır diye tahmin ediyorum. Sizlerin de görüşlerini almak isterim arkadaşlar. Oynayabilir miyim sizce?
Ben 1650'imle o kadar hayal etmiyorum.

CDPR'a yükleniyorsunuz da adamlar 9 versiyonunu yapıyorlar oyunun. İlla bazıları böyle arka planda kalacak. Rockstar PC'ye 1-1.5 yıl sonra getiriyor oyunları yine leş gibi optimizasyon. Bu adamlar en azından aynı anda çıkartmaya çalışıyor.
Hocam çıkartmayabilirler.
Bana kalırsa Rockstar'ın yaptığı akıl işi.

Her platforma aynı anda çıkarmak yerine, elinin rahat olduğu platformlara (konsol, Geforce Now, Stadia vs.) çıkarıp sonrasında ise PC gibi zahmetli platformalara yayınlamaları mantıklı olur diye düşünüyorum.

Gerçi Rockstar PC'yi takmıyor da takmamaları da sorun değil. Her oyunları standart belirlediği için sorun yok tabii. Kısaca, Rockstar oyuncuya kendini oynattırmak zorunda değil, oyuncu kendi şartlarıyla oynamak zorunda kalıyor.

Ayrıca Cyberpunk 2077 için 4-5 ay daha erteleme isteyebilirlerdi. Veya tepkilere karşı en başından Dying Light 2 gibi süresiz olarak erteleselerdi.

1050 Ti.
Ryzen 3 1200.
8 GB RAM.
Almak istiyorum fakat kasar diye korkuyorum. 1080P Low ayarlarda 50 - 60 FPS'e razıyım. Siz işlemciden biraz kurtarıyorsunuz bende o da yok. Ryzen 3 bayağı bir düşük kalır diye tahmin ediyorum. Sizlerin de görüşlerini almak isterim arkadaşlar. Oynayabilir miyim sizce?

1050 Ti 1080P Low 60 FPS çok zor şu an için 30 FPS alıyor 1080P Low'da ama 20 FPS'ye kadar düşüyor çok iyi bir optimizasyon gelmedikçe zor ayrıca 8 GB RAM'le drop gireceğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı