GTX 1050 Ti Dönüştürücü ile Görüntü Gelmiyor

Ekran kartı dönüştürücüsüz çalışıyor fakat dönüştürülü ekran gelmiyor. Farklı ekran kartı takınca çalışıyor, kullandığım dönüştürücü de çalışıyor fakat bu ekran kartında çalışmıyor. Nasıl düzeltebilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız dönüştürücü nasıl bir şey? Aktif bir dönüştürücü ile görüntü alabilmelisiniz.

Aktif dönüştürücü fakat gene görüntü gelmiyor.

Ekran kartı sıfır mı, ikinci el mi? Bütün çıkısları kontrol edin, kullandıgınız dönüştürücü baska kartta deneyin. Sonuc nedir?
Sıfır, ancak ilk zamanlarda çalışıyordu sonradan çalışmamaya basladi. 1 Tane hdmi girişi var, laptopda dönüştürücü çalışıyor.
379763

Bu da fotoğrafı

Dönüştürücüyü yeni değiştirdim hocam.
Ekran kartının girişi zamanla yıpranmış olabilir. Farklı ekran kartında dönüştürücü çalışıyor fakat sizin ekran kartınızda çalışmıyor demişsiniz. Girişteki pinler yamulmuş veya kopmuş olabilir. Bilen birine göstermenizde fayda var veya farklı bir dönüştürücü ile deneyebilirsiniz.

Ekran kartının girişi zamanla yıpranmış olabilir. Farklı ekran kartında dönüştürücü çalışıyor fakat sizin ekran kartınızda çalışmıyor demişsiniz. Girişteki pinler yamulmuş veya kopmuş olabilir. Bilen birine göstermenizde fayda var veya farklı bir dönüştürücü ile deneyebilirsiniz.
Hocam eski dönüştürücü bozuldu yeni aldım hdmi kablosu ile televizyonda çalışıyor eskiden hdmi to VGA ile de çalışıyor du fakat şuan dönüştürücü ile çalışmıyor ancak hdmi kablosu ile çalışıyor. Hdmi to VGA farklı sistemde çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı