GTX 1050 Ti fiyatı

Topla o zaman. Bu arada sıfır 1050 Ti fiyatı 2000 TL'den başlıyor, en fahiş fiyatlısını koymanın bir gereği yok.

Afox marka aynı özelliklerde de 1.800. Dediğim gibi fahiş fiyat bu.

Ben kendim sipariş vermedim bilgisayarcı aldı bir siteden baktı ürüne 1500 TL fiyat çıkardı bende oradaydım.

Bilgisayarcıysa normaldir eski kartı yüksek fiyattan satayım demiş. O dönem Technopat'a da "x fiyata 1050 Ti alınır mı?" diye çok gelen oluyordu biz de direkt 1650 Super'i verip gönderiyorduk. Ben de 1050 Ti kullanıyordum geçen sene Nisan'da satıp 5500 XT 8 GB'a geçmiştim.

Şu anki fiyatlara bakıp bakıp karalar bağlamayı bırakır mısınız? Üretim çok az, talep çok fazla. En az 1 yılda anca normal fiyatlar yerine gelmeye başlar. O da yakın zamanda Ethereum düşerse. 4GB ve daha yüksek belleğe sahip olan bütün ekran kartları hak ettiği fiyatın en az 4 katı daha pahalı şu an. O da bulabilirseniz tabi ki. Bu sitedekiler dolandırıcı falan değil, onlara da kartlar pahalı geliyor kasten yapmıyorlar. Sıfır 1050Ti'ın edeceği maksimum fiyat 1200TL'dir.

Bilgisayarcıysa normaldir eski kartı yüksek fiyattan satayım demiş. O dönem Technopat'a da "X fiyata 1050 Ti alınır mı?" diye çok gelen oluyordu biz de direkt 1650 Super'i verip gönderiyorduk. Ben de 1050 Ti kullanıyordum geçen sene Nisan'da satıp 5500 XT 8 GB'a geçmiştim.

O zamanlar Technopat'la haşır neşir değildim.

SE.

Şu anki fiyatlara bakıp bakıp karalar bağlamayı bırakır mısınız? Üretim çok az, talep çok fazla. En az 1 yılda anca normal fiyatlar yerine gelmeye başlar. O da yakın zamanda Ethereum düşerse. 4 GB ve daha yüksek belleğe sahip olan bütün ekran kartları hak ettiği fiyatın en az 4 katı daha pahalı şu an. O da bulabilirseniz tabii ki. Bu sitedekiler dolandırıcı falan değil, onlara da kartlar pahalı geliyor kasten yapmıyorlar. Sıfır 1050 Ti'ın edeceği maksimum fiyat 1200TL'dir.

Bence fiyat dünya genelinde düşer ama Türkiye'de asla düşmez.

Geçen sene Mart ayında ve 8 ay önce GTX 1650 Super 1350-1400 TL'ye satılıyordu. Geçmiş olsun ne diyelim.
Hocam arkadaş için doğru ama ben kazık yediğimi pek zannetmiyorum. Ben 1350'ye bu kartı alırken en düşük 1650 2000 liraydı. Şu an 3000 lira. Benim amacım düştüğü yere kadar beklemek, düştüğünde bunu 1000e satıp, üstüne 1000 koyup 1660S falan almak.

Yeni konular

Geri
Yukarı