GTX 1050 Ti Fiyatları Ne Zaman Düşer?

Melille

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar bildiğiniz gibi ekran kartı fiyatları mâlum olarak artışta veya azalışta yani çok değişken. Ben de indirimleri kaçırmak istemiyorum ve bir türlü de doğru zamanı kollayamadım. Sizlerden ricam ne kadar beklemem gerekir veya ne gibi bir fiyata kadar düşer ? İndirimde gördüğünüz model varsa atarsanız çok sevinirim. (Mümkünse Asus Phoenix modeli olmasın veya Zotac gibi markalar fazla olmasın kalite ve Mhz değerleri benim için önem taşıyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolar sürekli yükseliyor. Forumda ben de dahil birçok insan hükümetin değişmemesi üzerine doların düşeceğine inanıyordu ama düşüş sadece 12 saat sürdü. Şu an dolar tekrar seçim öncesi değere döndü. Bu da demektir ki doların düşmesini beklemek yanlış bir hamle.

Sadece OHAL kalkarsa dolar biraz düşecektir. Ben de o günü bekliyorum.

Dolar sürekli yükseliyor. Forumda ben de dahil birçok insan hükümetin değişmemesi üzerine doların düşeceğine inanıyordu ama düşüş sadece 12 saat sürdü. Şu an dolar tekrar seçim öncesi değere döndü. Bu da demektir ki doların düşmesini beklemek yanlış bir hamle.

Sadece OHAL kalkarsa dolar biraz düşecektir. Ben de o günü bekliyorum.
Aynı düşüncedeyiz 😁
Aynen o civarlara 850 görürsem düzgün bir modelde atlayacam üstüne @Jira
Yok ya o kadar da olmaz bence 🤣

Son düzenleme:
Yeni seri ekran kartları çıksa bile eski serilerin fiyatı düşmez. Şu anda fiyatının yüksek olmasının sebebi bizdeki dolar kuru malesef. ben dolar 3.6 iken birde indirim vardı 646 Tl'ye almıştım MSI çift fanlı modeli. Madenciler yüzünden zaten piyasa karıştı şimdilik bu yavaş yavaş düzene girmekte fakat bu seferde dolar sorunu var.

Şu an Vatan Bilgisayar gece fırsatlarında Msi 1050ti 1060 tl, yakın zamanda sağlam indirim olucağını sanmam, daha yeni Vatan Bilgisayar ve Hepsiburada’da kdv indirimi yapıldı ve en ucuz 960 tl gibi bir fiyata düştüğünü gördüm.

Şu an Vatan Bilgisayar gece fırsatlarında Msi 1050ti 1060 tl, yakın zamanda sağlam indirim olucağını sanmam, daha yeni Vatan Bilgisayar ve Hepsiburada’da kdv indirimi yapıldı ve en ucuz 960 tl gibi bir fiyata düştüğünü gördüm.
Hangi saatlerde göz atayım ? Ben o sırada bakmadım malesef, gece fırsatları çok diyorsan gece takip edebilirim. Aklımda şöyle bir 900 tl ye düşünce almak var. Bazen Hepsiburada'da 50TL maxipuan hediye geliyor o kampanya neylere göre oluyor bir bilginiz var mı ?
Bu arada bizim bir bilgisayarcı arkadaşımız var sağ olsun ilgileniyor benle de, dün konuştum ve bana: "Biz bildiğin gibi malzeme aldığımızdan dolayı firmalarla göörüşüyoruz onlar da bize, şu an almayın *en* geç 15 gün içerisinde kur sabitlenecek ve fiyatlar önemli ölçüde düşecek." ifadesini kullandı sizce de böyle mi ?
Yeni seri ekran kartları çıksa bile eski serilerin fiyatı düşmez. Şu anda fiyatının yüksek olmasının sebebi bizdeki dolar kuru malesef. ben dolar 3.6 iken birde indirim vardı 646 Tl'ye almıştım MSI çift fanlı modeli. Madenciler yüzünden zaten piyasa karıştı şimdilik bu yavaş yavaş düzene girmekte fakat bu seferde dolar sorunu var.
Kesinlikle doğru madenciler bitirdi buraları zaten.
Aklımda var ama bir müddet daha bekleyeceğim Allah sabredenin yanındadır derler :D @189913

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı