Çözüldü GTX 1050 Ti format sonrası ekran kartını görmüyo

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nykse

Centipat
Bilgiseyara format attım ilk defa sonra ekran kartının kutusundan çıkan CD'yi yükledim oyun falan yükledim oynarken fark ettim 1 haftadır uğraşıyorum çıldırcam bu arada internetten driverini falan indirdim bu bilgiseyara uyumlu değil diyor. (ekran kartı: 1050 Ti)

Çözüm
Güncellemeleri yaparken başka işlem yapmayın bırakın kendi halinde yapsın bazen bazı işlemler yüzünden bu tarz hatalar verebiliyor. Eğer bununla uğraşmak istemiyorum derseniz son sürüm Windows 10 indirip kurabilirsiniz.
Aldığınız hata sanırım Windows'un bu sürümüyle uyumlu değil hatası alıyorsunuz. Format attıktan sonra Windows'un bütün güncelleştirmelerini yapın ve ondan sonra ekran kartı driver'inizi kurun. Bu yüzden uyumsuz hatası alıyorsunuz. Eski sürüm Windows 10 kuruyorsunuz. Güncellemelerin bitmesini bekleyin. Driver bulucu falan kesinlikle kullanmayın.
evet öyle oluyo ama güncellerken ''Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu, ancak daha sonra yeniden denenecek.'' diye bi yazı geliyo sonra ''Güncelleştirme yok'' diyo

Son düzenleme:
Güncellemeleri yaparken başka işlem yapmayın bırakın kendi halinde yapsın bazen bazı işlemler yüzünden bu tarz hatalar verebiliyor. Eğer bununla uğraşmak istemiyorum derseniz son sürüm Windows 10 indirip kurabilirsiniz.

Çözüm
sen varya ADAMSIN LAN ADAAAAAM SENİN BİYERLERİNİ YERİM 1 HAFTADIR UĞRAŞIYORUM HEYKELİNİ YAPSALAR BETON YETMEZ ADAMSIN

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı