GTX 1050 Ti FPS sorunu

MrAndonlee

Hectopat
Daha fazla  
Son 2 gündür oyunlarda FPS sorunu yaşıyorum ekran kartı %10 %30 civari çalışıyor. 2 gün önce 45+FPS aldığım Arma 3 oyununda şuanda 15 20 FPS alıyorum, LOL oyununda da aynı sorun var. FPS sürekli 30'a düşüyor ayarları low, med, high etsem de değişen bir şey olmuyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Not: işlemci darboğaz olmuyor işlemci %50 civarı çalışıyor sürekli.

Sistem:
  • Pentium G4560 3.50 GHz
  • GTX 1050 Ti 4 GB
  • 8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba benim sistemim 1050 ti, 8 gb ram, g4600 ve ben de pubgde fps droplar yaşıyorum nasıl çözerim bilmiyorum. İlk 15-20 dakika normalken ilerleyen dakika ve saatlerde fps droplar sıklaşıyor çözüm bulursan benimle de paylaşırsan sevinirim.

Son 2 gündür oyunlarda FPS sorunu yaşıyorum ekran kartı %10 %30 civari çalışıyor. 2 gün önce 45+FPS aldığım Arma 3 oyununda şuanda 15 20 FPS alıyorum, LOL oyununda da aynı sorun var. FPS sürekli 30'a düşüyor ayarları low, med, high etsem de değişen bir şey olmuyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Not: işlemci darboğaz olmuyor işlemci %50 civarı çalışıyor sürekli.

Sistem:
  • Pentium G4560 3.50 GHz
  • GTX 1050 Ti 4 GB
  • 8 GB RAM
Aynı sorun bendede var. Ne yaptıysam bir türlü GPU kullanımını artıramadım. LoL de oyun sonlarına doğru acayip drop yiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı