GTX 1050 Ti GPU kullanımı düşme problemi

MonkeyDGarp

Hectopat
Oyunlarda ekran kartı kullanımı aniden düşüyor ve oyunda anlık takılma oluyor. Bu sorun en fazla PUBG oynarken oluyor. Şimdi ben güzel bir PSU alsam bu sorun ortadan kalkar mı?

• *GTX 1050 Ti
  • *Intel Core i5 6402p
  • *8 GB RAM 2133 MHz
  • *1TB HDD 7200RPM
  • *300W PSU (12A kanalı 19 veriyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
19A dese bile o değeri sağlayamadığını düşünüyorum. Kaliteli bir PSU almalısınız.

Kardesim senin sorunun ya PSU da yada RAM'in yetersiz, ramin tek slot yani 8x1'se takilma olması normaldır pubg gibi dandik optm oyunlarda, PSU da yetersiz, RAM'ın yanina bi 4 luk veya 8 lik tak, PSU' da 450 500+ yaparsan yeticektir.
Hocam şimdi Ram olsa dicemde war thunder oynarkende nadirde olsa oluyor pubg ye göre yok denecek kadar az oluyor hatta Apex Legends de olmuyor ramden olacağını sanmıyorum yani hem ben bugün pubg ayarlarını ultra çektim droplarda gözle görülür azalma oldu işlemciden şüphelenmeye başladım ama genede bana kesin bir bilgi lazım ona göre masraf yapacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı