GTX 1050 Ti, i7 4770 darboğaz

BerkayB

Hectopat
Daha fazla  
Ben Vatana gittim ve adamla konuştum kasamı götürdüm orda taksınlar diye GTX 1050 ti almaya karar verdim. Fakat adam bu anakartla ekran kartı darboğaz yapar dedi ben forumlarda araştırdığımda ise darboğaz olmayacağını duymuştum sizden sizde tekrardan bakar mısınız? Alt tarafta resimi göndereceğim anakartımıda işlemcimide teşekkürler.
Anakart:
5D8B3d.png

Diğer bilgisayar özellikleri:
QVR9nv.png

Ve alacağım adam alırsan eski ekran kartından bi farkı olmaz oyun vb şeyler oynarken dedi.
Eski ekran kartım: R7 240

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim yorumlarınız için fakat işlemci değilde Anakartın darboğaz yapar dedi adam ve oluşan darboğazla eski ekran kartın gibi oynarsın dedi siz beni yanlış anladınız sanırım.

Ve benim Power Supply'im 300 Watt 1050 Ti için yeterli olur mu anakart darboğaz yapmazsa ?

Bende onu istiyordum fakat ordaki adam bilmem ne 3 se darboğaz olmaz ama bilmem ne 2ise darboğaz olur demişti 2imiş dedi ona nerden bakacağımıda bilmiyorum tam anlamıyorum bilgisayardan da.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı