GTX 1050 Ti İçin Power Boost 500W PSU Yeterli mi?

80 plus olmasına dikkat etmenizi öneririm. Kendiniz de isterseniz PSU alırken dikkat edilmesi gerekenleri araştırabilirsiniz.
Ben kendim Corsair 550w kullanıyorum 1050 Ti ile.

80 plus olmasına dikkat etmenizi öneririm. Kendiniz de isterseniz PSU alırken dikkat edilmesi gerekenleri araştırabilirsiniz.
Ben kendim Corsair 550w kullanıyorum 1050 Ti ile.
Everest GX400A 460W 80+ Bronze PSU | ITOPYA peki bu nasıl ?
High Power 400W 80 Plus güç kaynağını tavsiye ederim. Sisteminizi bu kalitesiz ürünlere emanet etmeyin.
Everest GX400A 460W 80+ Bronze PSU | ITOPYA peki bu nasıl

Frisby-Everest-GamePower-PowerBoost markaları, ürünlerini çin fabrikalarında en kötü bileşenleri kullanarak üretir. Üstüne marka ismi basıp satar. İleride sisteminizin zarar görmesini istemiyorsanız, bu Kalitesiz ürünlerden uzak durun. Önerdiğim güç kaynağı sizin için yeterlidir.

3-5 kişide görülen bir soruna kronik demek biraz yanlış zaten. Kronik sorun olsa piyasadaki bütün ürünleri toplatırlar zaten. Samsung 50 tane Note serisi telefon patladı diye nasıl 1-2 milyon telefonu topladıysa veya Volkswagen nasıl bir arızadan 1-2 milyon aracını geri çağırdıysa onlar kronik sorundur.
Biraz araştırdım 3-4 konu bulabildim ses konusunda onlarda 650 W lık olan model için yazmışlar ve ses içerdeki devrelerden değil direk fandan gelen bir ses diyorlar.2 yıl garantili ürünler tektik servise yollanır yapılabilir veya fan değiştirilerek o sorun giderilebilir.

3-5 kişide görülen bir soruna kronik demek biraz yanlış zaten..

Bu sorundan şikayetçi olan çok fazla kullanıcı var. Yanlış olan marka hayranlığınız yüzünden, insanlara kronik sorunlu ürün önermenizdir.

Kronik sorun olsa piyasadaki bütün ürünleri toplatırlar zaten. Samsung 50 tane Note serisi telefon patladı diye nasıl 1-2 milyon telefonu topladıysa veya Volkswagen nasıl bir arızadan 1-2 milyon aracını geri çağırdıysa onlar kronik sorundur.

Ürünün çalışmasında sorun olmadığı için bu yapılmıyor. Sesin sisteme bir zararı yok. Ama kullanıcıya var. Kimse kasasında uçak motoru çalıştırmak istemez.

Biraz araştırdım 3-4 konu bulabildim ses konusunda onlarda 650 W lık olan model için yazmışlar ve ses içerdeki devrelerden değil direk fandan gelen bir ses diyorlar.2 yıl garantili ürünler tektik servise yollanır yapılabilir veya fan değiştirilerek o sorun giderilebilir.

Kronik sorunlu ürün önermenizin hiçbir bahanesi olamaz. Kısıtlı bilginizle insanları yanlış yönlendirmekten vazgeçin. Sırf ''Corsair'' diye bu modelleri önermeyin.
Sorunsuz ürün almak varken, kullanıcı teknik servis veya fan değiştirmek ile uğraşmak zorunda değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı