GTX 1660 Ti için 500W PSU yeterli mi?

ExodiusS

Kilopat
Daha fazla  
GTX 1060 3 GB ekran kartım var. GTX 1660 Ti'a yükseltmek istiyorum, çıkış fiyatı 1900 TL olacakmış ama bende 500W PSU var, yeterli olur mu?

Pekâlâ, çok kaliteli bir ünite olmasa da ihtiyacınızı karşılayacaktır. İşlemciniz ne?

Bu güç kaynağı ile sakın overclock işlerine bulaşmayın. :) Onun dışında güvendesiniz.
Sizce bu güç kaynağı iyi mi?

Kesinlikle hayır, uzak durun. :) Yıllarca kullandım, bir şey olmadı diyecekler olabilir, nihayetinde bunlar şans işi. Ama ters bir şey olduğunda bu kalitesiz güç kaynaklarının beraberinde sistemleri götüreceği aşikar.

Bu PSU bizzat bende ve arkadaşımda vardı. Arkadaşımınkisi sürekli ses çıkartıyor ve sistemini kapatıyordu. Bendeki de R7 265 ekran kartımı bozdu.

Güç kaynağının hak edip edebileceği tek ilgi budur,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nvidia en az 450Watt'lık bir güç kaynağı olmasını önermiş.

372120

Kardeşim 80Plus sertifikalı güzelim bir PSU var elinde. Kalkıp buradakileri dinleyip neden lüzumsuz bir masrafa sokuyorsun kendini ? Çöpe atacak paran varsa değiştir yoksa elindeki PSU hem kaliteli hem yeterli. İdare eder demiş birisi inanılmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı