GTX 1050 Ti İçin Uygun Dönüştürücü

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, sorunum şöyle. Şu an kullandığım monitör VGA sadece. Analog sinyal alıyor ve şu an ekran kartım 7850 1 GB versiyon. bunda da DVI-I çıkış var ve analog to analog. Pasif dönüştürücü ile sorunsuz kullanıyorum. Fakat şimdi ekran kartını güncellemek istiyorum ve 1050 Ti almayı planlıyorum. Sorun burada dijital sinyali analog sinyale çevirmede sadece aktif dönüştürücüler çalışıyor ve yeni nesil kartlarda bu dönüştürücü kullananların söylediğine göre yırtılmalar meydana geliyormuş. Şimdi yeni bir monitör ve ekran kartı mı almalıyım ? Yoksa önerebileceğiniz 1050 Ti performansında veya yakınında bir kart var mıdır? Uygun fiyata şimdiden teşekkürler.

Edit: Arkadaşlar bu arada bir teklif aldım. R9 290 ikinci el 825 TL gibi. Sizce değerlendirmeli miyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şayet GTX 1050 Ti gibi bir ekran kartını analog çıkışla kullanmak hangi akla hizmet ? Yeni bir mönitör alman senin aleyhine olacaktır. R9 290 konusuna gelirsek biraz pazarlık yap. 700-750 civarında teklif sun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı