GTX 1050 Ti "kod 43" sorunu

EmirAras

Decapat
Yurt dışından bir arkadaşım bana Nvidia GTX 1050 Ti gönderdi. Ben bunu PC'ye taktım, driver yükledim Driverpack'le ama Nvidia'nın guncel Game Ready driverini yüklüyorum. Ünlem işareti çıkıyor, hata kodu 43 diyor. Bütün her şeyi denedim ama bir türlü buna çözüm bulamadım.
W7, W8.1 ve şimdi de 10'da deniyorum sonuç aynı. Ne yapabilirim bununla ilgili? Yardımlarınızı beklıyorum. Şimdiden çok teşekkür ediyorum. Nvidia 388.13 sürümü su an sadece uyumlu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücü kurma yazılımlarını kullanmayın. DDU ile var olan sürücüyü kaldırıp, GeForce.com üzerinden işletim sisteminize ve ekran kartınıza uyumlu sürücüyü indirin ve kurun.

Merhaba hocam bu programı nasıl çalıştırıyoruz peki ddu ile denedim aynı malesef 2017 de kı drıver var onu yükledim ama güncel olmayınca hata alıyorum oyunlarda
Merhaba,
DDU ile güvenli modda açıp ekran kartınızın sürücüsünü kaldırın,
Yeni grafik kartınızın en güncel sürümüdür kendi sitesinden indirin,
Atikmdag-patcher-1.4.6 indirip yönetici olarak çalıştırın ve karşınıza çıkan pencereye "evet" butonuna basın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.
Sorun devam ederse başka yöntemler denemek gerekecektir.

Saygılarımla.

Güvenli modda DDU ile sürücüleri kaldırın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güvenli modda Windows 10 başlatmak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sürücüleri Yükle | NVIDIA doğru ekran kartını ve işletim sistemini seçtikten sonra sürücüyü indirip kurun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı