GTX 1050 Ti kullanıyor musunuz?

2020'ye kadar 3 sene kadar kullanmıştım, kurtulduğum güne hala şükrederim. İyi kazık yemiştik ülkece, RX 570 stokları olmayınca aynı fiyata satıyorlardı bu tenekeyi.
Yok AMD şöyle AMD böyle diye diye 1050 Ti, 1030 gibi kartları yüksek fiyattan aldırdılar herkese o dönemler. Oysa RX570 ve 580 gerçekten de kaslı kartlardı. Sanki herkes üst düzey tasarım ve render ile uğraşıyor gibi yazılıma laf ediyorlardı. 1050 vs kart alanlar yine normal şekilde indirdi oyun oynadı. Amd alsalar üst düzey oyun oynayıp sonra madencilere de üst düzeyden satardı kar ederdi ama kim ne duyduysa onun fanı olmuştu. Allahtan bitti o cahiliye dönemi şimdilerde...

850 TL'ye Gaming X modeli alıp overclock yaptım kullanıyorum. Rekabetçi oyunlarda gayet yeterli God of War ve Cyberpunk 2077 de bitirdim hani işini görüyor da bırak beni de diyor fakirsen zaten düşük fpsi de sorun etmiyorsun.

Yok AMD şöyle AMD böyle diye diye 1050 Ti, 1030 gibi kartları yüksek fiyattan aldırdılar herkese o dönemler. Oysa RX570 ve 580 gerçekten de kaslı kartlardı. Sanki herkes üst düzey tasarım ve render ile uğraşıyor gibi yazılıma laf ediyorlardı. 1050 vs kart alanlar yine normal şekilde indirdi oyun oynadı. Amd alsalar üst düzey oyun oynayıp sonra madencilere de üst düzeyden satardı kar ederdi ama kim ne duyduysa onun fanı olmuştu. Allahtan bitti o cahiliye dönemi şimdilerde...
Millet nerden bilecek ekonominin böyle olacağını yapacak bişi yok.

İyi yanı ikinci elde güzel itelemiştim. 100 TL fazla verseler RX 570'ler doluyken benim ilana pazarlık bile yapmayan 4-5 kişi yazmıştı. Mahalle bilgisayarcıları ve ufak çocuklar sağ olsun "Ti bu kardeşim Ti en güçlü kart" diye adını çıkardılar zamanında. 😂

Kullanıyorum. İşimi görüyor performansından memnunum. Aralık ayında 2650TL'ye aldım, kullanılmamıştı jelatinleri üzerindeydi biraz daha eklesem RX570 alabiliyordum ama AMD tarafına 2. elde pek güvenemediğim için bunu aldım.

İyi yanı ikinci elde güzel itelemiştim. 100 TL fazla verseler RX 570'ler doluyken benim ilana pazarlık bile yapmayan 4-5 kişi yazmıştı. Mahalle bilgisayarcıları ve ufak çocuklar sağ olsun "Ti bu kardeşim Ti en güçlü kart" diye adını çıkardılar zamanında. 😂
"Tiay bu tiay gardaşım en iyisi bu, amede çok ısınıyor donuyor gardaşım!" diyorlardı gerçekten de şaka gibiydi.

Geri
Yukarı