GTX 1050 Ti mı, GTX 1060 3 GB mı?

emirhancft

Hectopat
Monitör hariç yaklaşık 4000 TL bütçeli bir sistem toplayacağım. İşlemci olarak 2. nesil Ryzen 5 almayı, RAM olarak 16 GB DDR4 almayı planlıyorum. Bu kriterlere göre hangi ekran kartını tercih etmem gerektiği hakkında fikirlerinizi yazınız lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevabı daha önce bir çok kez verildi. Bu iki kartı karşılaştırmak bile hata bence. Tabi ki 1060 3GB, varsa bütçeniz 1060 6 GB çok daha sağlıklı ve ileriye dönük olur.

1060 3 GB daha güçlü bir kart, 1050 Ti tek artısı 4 GB VRAM'e sahip olması ancak bu onu 1060'dan güçlü kart yapmaz. Bence bütçeyi zorlayıp 6 GB 1060 almaya çalışın.

Dostum bu arada G410 hakkında ciddi düşünüyorum. Eğer ki elime para geçene kadar satılmazsa almayı planlıyorum. Bir de ricam var klavyenin ışıkları açık bir şekilde fotoğrafını atabilir misin ?

Dostum bu arada G410 hakkında ciddi düşünüyorum. Eğer ki elime para geçene kadar satılmazsa almayı planlıyorum. Bir de ricam var klavyenin ışıkları açık bir şekilde fotoğrafını atabilir misin ?
Akşam eve gittiğimde atarım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı