GTX 1050 Ti model seçimi

Bütçe
3000
AMD tarafına yönelseniz sizin için daha mantıklı olur örneğin rx6400 2500 3000tl gibi bir fiyatla gtx 1650 gibi kartı fps testlerinde tabiri caiz ise tokatlıyor

Merhaba bildiğiniz üzere şu anda bazı ekran kartlarında stok sorunu var. Bütçem maksimum 3000TL olduğu için GTX 1050 Ti'a yöneldim (RX 570 bulamadım stokta) şu anda stok sorunu vs de olduğu için 2.el de almak istemiyorum.
Oynayacağım oyunlar genellikle FPS tarzı Valorant CS:GO.
Aklımda şu 2 ekran kartı var.

GTX 1050 almayın.

Ben 4 sene asus cerberus kullandım baya iyi götürdü son zamanlarda çok ısınıyor performansta düşmeler yaşadım. Biraz daha bütçeni arttırıp 1650 yad 1660Ti alınabilir.

Ben 4 sene asus cerberus kullandım baya iyi götürdü son zamanlarda çok ısınıyor performansta düşmeler yaşadım. Biraz daha bütçeni arttırıp 1650 yad 1660Ti alınabilir.
Eski konu. Casper Excalibur g770 aldım.

Merhaba bildiğiniz üzere şu anda bazı ekran kartlarında stok sorunu var. Bütçem maksimum 3000TL olduğu için GTX 1050 Ti'a yöneldim (RX 570 bulamadım stokta) şu anda stok sorunu vs de olduğu için 2.el de almak istemiyorum.

O fiyata öyle ölü bir kart almak çok üzücü olur sıfır 1650 falan alabilirsiniz ama en iyisi 2.el 1660.

Merhabalar bildiğiniz üzere şu anda bazı ekran kartlarında stok sorunu var. Bütçem maksimum 3000TL olduğu için GTX 1050 Ti'a yöneldim (RX 570 bulamadım stokta) şu anda stok sorunu vs de olduğu için 2.el de almak istemiyorum.
Asus cerberus 4 gb oc gtx1050ti kullanıyorum gayet memnunum valorantı en yüksek grafiklerde çok rahat oynuyorum

Bu karta 3000 TL verilmez bitmiş artık 40xx serisi çıktı 10xx serisi tarihe karıştı 3 sene önce falan olsa neyse alınırdı ama nasıl stoklarda var onu da anlamıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı