GTX 1050 Ti ne kadar eder?

600-650 yazılabilir. Bazı kişiler, Nvidia olduğu için bile basıyor parayı. İkinci el GTX 1050 Ti satıp, 10-15 TL farkla sıfır RX 570 almıştım. Genel fiyatlara bakın, ortalama bir fiyat biçersiniz zaten. Abartı fiyatlara da çok aldanmayın. Aylarca ilanda tutarsınız yoksa. Benim sattığım dönemlerde, çok iyi para ediyordu. Son zamanlarda fiyatlarını takip etmedim. Dediğimden az bile edebilir.

Ona bakılırsa 6700K'ya, 7700'e 1200TL isteyenler var. Peki eder mi? O fiyata benim aynı güçteki İşlemci+Anakart+RAM'imi alabilirsiniz.
Edip etmediği hakkında bir şey söylemedim burası Türkiye Cumhuriyeti ve insanlar bir ürünün sıfırının fiyatı artınca elindeki ürününde değerini arttığını düşündükleri için kendimize silah dayamış oluyoruz. Benim gözümde 1050ti 400 TL anca eder fakat bunu maalesef biz böyle yapıyoruz biraz da araba piyasası bu konuda en iyi alınabilecek örneklerden biri.

Ikinci el sitelerindeki rakamlar kartlarin gercek ederlerinin ve satildigi fiyatlarin uzerinde rakamlar. Alicilar manyak derecede pazarlik hastasi oldugu icin fiyatlari da yuksek tutuyor satanlar. Adama sifir RX 570 100 TL desen 50 TL olmaz mi diyecek.

Ederi ne kadar dersen 600 TL yi geçmez, kaça satılır dersen 700-750'den satılır, kartın piyasası bu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı