GTX 1050 Ti oyun performansı

Coolkaan123

Kilopat
Daha fazla  
GTX 1050 Ti orta seviye bir model midir ve GTA 5, Mad Max, PUBG gibi oyunları High ya da Medium ayarlarda kolaylıkla açabilir mi? İşlemci ise G4560, şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1050 Ti orta seviye bir model midir ve GTA 5, Mad Max, PUBG gibi oyunları High ya da Medium ayarlarda kolaylıkla açabilir mi? İşlemci ise G4560, şimdiden teşekkür ederim.
PUBG'da hala optimizasyon sorunu var oyüzden high yada mediumda oynayamazsınız. GTA 5'i high ayarlarda oynayabilirsiniz. Mad Max'ı youtubede izlediğim kadariyla i3 6100+ GTX 1050Tİ ile 60 FPS civarı very high ve high ayarlarda oynuyor sizde aynı fps alırsınız.

GTX 1050Tİ ile günümüzdeki bir çok oyunu medium/high ayarlar arasında oynayabilirsiniz istisnalar hariç !

Optimizasyon sorunu olmayan oyunlarda çok iyi performansı var. Yüksek ayarlarda dediğiniz oyunları rahatça açabilir.

G4560+1050 Ti ikilisini kullanıyorum PUBG ayarlarım Texture ve Anti Aliasing low ayarda geri kalanları very lowda çünkü oyun sıkıntılı. Ama High ayarlardada oynadığım oldu 60fpsyi gördüm. Low ve Very Low ayarlarda daha yüksek bir FPS değeri alabilirsin. GTA 5'i henüz test etmedim ama videolardan gördüğüm kadarıyla güzel performans sunuyor. Gönül rahatlığıyla bu mükemmel ikiliyi öneriyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı