GTX 1050 Ti R5 1500X sisteme anakart önerisi

Paul Walkers

Hectopat
Merhaba hocalarım. Anakartım bozulmuş galiba o yüzden 5000 TL'ye kadar en iyi anakart önerisi istiyorum.
Ekran kartı: GTX 1050 Ti
İşlemci: R5 1500X
RAM: 8 GB Crucial Ballistix RAM DDR4.

Maksimum 5500 verebilirim ama 6000 tl ye kadar en iyi anakart önerebilirsiniz.Marka MSI olursa daha iyi olur.

Hocam anakartla beraber RAM+işlemci güçlendirilmesine yapılmalı. Sadece 5K anakartla bayilmayin derim.

Hocam ortalama ne kadar anakart fiyatları? Sadece anakartım bozuldu o yüzden sadece anakart alacağım mecburen.

Hocam anakartla beraber RAM+işlemci güçlendirilmesine yapılmalı. Sadece 5K anakartla bayilmayin derim.

Hocam sizce bu sisteme hangi anakart alınmalı?

Maksimum 5500 verebilirim ama 6000 tl ye kadar en iyi anakart önerebilirsiniz.Marka MSI olursa daha iyi olur.

Hocam ortalama ne kadar anakart fiyatları? Sadece anakartım bozuldu o yüzden sadece anakart alacağım mecburen.

Hocam sizce bu sisteme hangi anakart alınmalı?
hocam maddi durumunuzu bilmiyorum ama şöyle bir şey var eğer çalışan biriyseniz ocak ayında maaşı zamlı alacaksınız şuan bu fiyatlara zam gelmedi henüz
şu üçünü alıp 6 veya 9 ay takside bölerseniz belki rahat bir şekilde ödeme yapabilirsiniz
ben örnek olsun diye bu siteden attım linkleri daha uyguna alabileceğiniz yerler de vardır muahakkak ama yılbaşı gelmeden ne alacaksanız sipariş vermeye bakın.

Madem 6bin bütçeniz var sistemi yavaştan yükseltin hocam.

Yok ya ne kronik sorunu olcak Asus falan al işte MSI niye dostum.
Link arma şansın var mı acaba? Asus’ta olur MSI’da. Genelde BIOS sıkıntısı yaşamıştım Asus’ta.

Madem 6bin bütçeniz var sistemi yavaştan yükseltin hocam.

Hocam bunlar BIOS güncel geliyor mu? Yani R5 5500X alsam çalışır mı?

Cumartesi alacağım anakarta şimdiden 400 TL zam gelmiş. Onun yerine MSI A520M-A Pro alsam olur mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı