GTX 1050 Ti Ryzen 3 2200G vs PS4

eep

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Selamlar,
RDR2 oynamak için bu PC mi daha iyi yoksa PS4 mü?
GTX1050 Ti 4 GB.
Ryzen3 2200G
8 GB DDR4 RAM
ASUS A320M-E anakart.
Vs.
PS4.

Evet, biliyorum PS4'te sabit FPS olayını. Ama sizce PC senmi oynamalıyım (daha iyi performans için)

not: PC şu an bende mevcut, daha iyi performans almak için PS4 mü alayım, PC'den devam mı edeyim?

RAM'leri çiftleyip biraz OC yapar ve ayarları da optimize edersen hem FPS hem de grafik olarak daha iyi sonuçlar alabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece RDR2 için PS4 almak saçma geldi. Oyundayken Discord, Steam gibi platformlardan arkadaşların ile iletişim de kurabilirsin. Boşu boşuna PS4 almaya gerek yok bence. Ama her zaman seçim senin. Tahminimce R3 2200G ve 1050Ti ile alacağın FPS PS4'e göre daha yumuşak olur, daha iyi oyun deneyimi alırsın.

Sadece RDR2 için PS4 almak saçma geldi. Oyundayken Discord, Steam gibi platformlardan arkadaşların ile iletişim de kurabilirsin. Boşu boşuna PS4 almaya gerek yok bence. Ama her zaman seçim senin. Tahminimce R3 2200G ve 1050 Ti ile alacağın FPS PS4'e göre daha yumuşak olur, daha iyi oyun deneyimi alırsın.

RAM'leri çiftleyip biraz OC yapar ve ayarları da optimize edersen hem FPS hem de grafik olarak daha iyi sonuçlar alabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PS4'ün normal sürümü yerine PS4 Pro alırsanız orada daha rahat oynarsınız. 1050 Ti PS4'ten çok daha rahat oynatır oyunu.

Ben PC diyorum her işe yarar.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar.

Geri
Yukarı