GTX 1050 Ti sistem Apex Legends kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Zel0S

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
500 GB SSD
Ekran kartı
GTX 1050 Ti
İşlemci
AMD A8 7600
Merhaba. Duomla Apex başlamak istiyoruz. Onun bilgisayarı iyi olsa da benimki kötü. Yardımcı olursanız sevinirim.

Can you run itden bakabilirsin hangi oyunları PC'nizin kaldırdına güvenilirdir.

Bu siteyi pek önermiyorum çoğu bilgi doğru değil zaten bu siteyi forumda kimse önermiyor zaten dostum sorunuza gelecek olursak akıcı şekilde oynarsın.

Merhaba. Duomla Apex başlamak istiyoruz. Onun bilgisayarı iyi olsa da benimki kötü. Yardımcı olursanız sevinirim.

İşlemciniz de belirtmeniz iyi olur Ram de dahil. Ama oynarsıniz diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemciniz de belirtmeniz iyi olur RAM de dahil. Ama oynarsıniz diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yazdımya AMD A8 7600.

Bu siteyi pek önermiyorum çoğu bilgi doğru değil zaten bu siteyi forumda kimse önermiyor zaten dostum sorunuza gelecek olursak akıcı şekilde oynarsın.

Teşekkürler hocam.

Hocam grafikleri en düşüğede alsam adam görünce drop giriyor, sesler bile donmaya başlıyor :/ sanırım oynanmıyor.

Son düzenleme:
Yazdımya AMD A8 7600.

Teşekkürler hocam.

Hocam grafikleri en düşüğede alsam adam görünce drop giriyor, sesler bile donmaya başlıyor :/ sanırım oynanmıyor.

Nasıl hocam normalde kaldırması lazım RAM 8 ondan drop yiyor olabilirsin fakat R7 Graphics'te bile 30-40 FPS oynatıyor RAM'den dolayımı acaba?

Geri
Yukarı