GTX 1050 Ti sistem ETS 2'de 25 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Murat Altunkeser

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 gb
Ekran kartı
Nvidia Geforce GTX 1050 Tİ 4GB
Arkadaşlar, bilgisayarımı ilk aldığımda FPS değerlerim acayip düşüktü sonra format atmam gerekti. Bu sefer FPS sorunum düzeldi bilgisayarıma trojan girdiği için sonrasında FPS sorununu tekrar yaşadım. Örneğin ETS 2 TMP'de boş yerlerde 150 akan trafikte 60 FPS alırken şimdi 20-25 FPS. Zula'da 200 sabit veriyordu 60-70-80 o civarlar.

Sistem Özelliklerim:
  • NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4 GB
  • İşlemci i5-4590 3.30 GHz
  • 16 GB RAM
  • 600'lük Power
  • 1 TB HDD
  • 250 SSD

Arkadaşlar, bilgisayarımı ilk aldığımda FPS değerlerim acayip düşüktü sonra format atmam gerekti. Bu sefer FPS sorunum düzeldi bilgisayarıma trojan girdiği için sonrasında FPS sorununu tekrar yaşadım. Örneğin ETS 2 TMP'de boş yerlerde 150 akan trafikte 60 FPS alırken şimdi 20-25 FPS. Zula'da 200 sabit veriyordu 60-70-80 o civarlar.

Sistem Özelliklerim:
  • NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4 GB
  • İşlemci i5-4590 3.30 GHz
  • 16 GB RAM
  • 600'lük Power
  • 1 TB HDD
  • 250 SSD
Driver kur nvidea denetim masasından performans ayarı yapabilirsin

Ban yediğim için gösteremiyorum ama, Tab bas oyundan Graphic yerinden görüş uzaklığı gibi bir ayar vardı, onu Low'a çekersen uzaktaki tırlar gözükmediği için Fps sorunu yaşamazsın.

Ban yediğim için gösteremiyorum ama, Tab bas oyundan Graphic yerinden görüş uzaklığı gibi bir ayar vardı, onu Low'a çekersen uzaktaki tırlar gözükmediği için Fps sorunu yaşamazsın.
dostum bende şu an banlıyım ama singelde de aynı ki tmp yüksek ayarlarda alıyordum bu fps yi

Driver kur nvidea denetim masasından performans ayarı yapabilirsin
driverim kurulu ve en son sürüm sistemi ilk aldığımdada vardı bu sorun format atınca düzelmişti trojen yüzünden tekrar format attım yine aynı durum trojen kalmış olma ihtimali varmı ?

Geri
Yukarı