GTX 1050 Ti sistem GTA 5 grafik ayarları nasıl olmalı?

Guevara

Hectopat
Daha fazla  
Ben GTA 5'i sistemin default ayarlarında oynuyorum ama uzağı piksel piksel gözüküyor. Bunun olmaması için bana oyun ayarlarını verebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben GTA 5'i sistemin default ayarlarında oynuyorum ama uzağı piksel piksel gözüküyor. Bunun olmaması için bana oyun ayarlarını verebilecek var mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoya göz atabilirsiniz.

Sistemin default ayarları ne, ekran çözünürlüğün ne, işlemcin ne vs vs bir ton etmen var.

Doktora gidip "bir yerim ağrıyor diyorsun" ama doktora "ters bir hareket yaptın mı, bir hastalığın var mı, yaşın kaç, beslenme/uyku düzenin ne" hiçbir bilgi vermeden ilaç yazmasını bekliyorsun.

Öncelikle PC hayırlı olsun güle güle kullanın oyun ayarları sistem bileşenlerinin monitörün çözünürlügüne göre düşük orta yüksek deneyin hangisi akıcı ise o ayarda oynayayım bazı oyunlar VRAM ister GTA 5 de o oyunlardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı