GTX 1050 Ti sistem kaç FPS verir?

yasinTERİM

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben bir tane kasa almayi düşünüyorum. NVIDIA GeForce GTX 150 Ti 4 GB ekran kartı var,3.nesil Intel Core i5 var, 16 GB RAM var. Sizce oyunlarda kaç FPS verir? İyi akıcı oynatır mı?

YouTube'a 1050 Ti benchmark yazarsanız ayrıntılı sonuçlar alabilirsiniz. Daha nokta atışı sonuç için işlemcinizin tam adını da ekleyebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar, ben bir tane kasa almayi düşünüyorum. NVIDIA GeForce GTX 150 Ti 4 GB ekran kartı var,3.nesil Intel Core i5 var, 16 GB RAM var. Sizce oyunlarda kaç FPS verir? İyi akıcı oynatır mı?

Hocam hangi oyunları oynayacaksanız ona göre soyleyelim ama Valorant oynarken 150 FPS alırsın diye düşünüyorum GTA 5 gibi yüksek sistem isteyen oyunlarda grafikleri biraz kısarsan akıcı oynarsın her oyunu

İşlemcin iyi sayılmaz eski bir işlemci ve ekran kartı da biraz yaşlı bunları göz önünde bulundurursak Valorant CS:GO gibi FPS oyunlarında tahminimce 100-150 FPS alırsın hatta daha düşükte olabilir. Bütçeni belirtirsen belki yardımcı olabilirim.

Kankam işlemci çok eski olduğu için her türlü drop girer gibime geliyor.CS:GO gibi oyunlarda max 130 fps alırsın.

Bütçeni söylersen yardımcı olalım. Hangi oyunları oynayacaksınız?

Aşağıdaki videoda değerler var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemcinizi ve ekran kartınızı YouTube'a yazın testleri izleyin.

1050 Ti bence kötü bir ekran kartı değil, evet belki yeni nesil oyunlarda çok etkili olmasa da, en azından oynatır. RX 6400 veya 6500 XT almayı düşündün mü hiç?

Yeni konular

Geri
Yukarı