GTX 1050 Ti sistem kaça satılır?

Yigit_Uca

Femtopat
Daha fazla  
Sistem özellikleri:
Gigabyte A520M S2H anakart
ASUS GTX 1050 Ti 4 GB ekran kartı
AMD Ryzen 5 1600 tray işlemci
16 GB 2133 MHz RAM
500W PSU
256 GB SATA SSD 1 TB Seagate HDD
Gameforce 4 IN1 kumandalı RGB kasa fanı
Everest kasa 0
Windows 11

Oyun performansları:
GTA 5 Online high-very high arası 50-60FPS
Valorant 140-180FPS (düşük grafik ve yüksek grafik arası fark yok denecek kadar az)
Red Dead Redemption medium 40FPS

Kaça satabilirim?

Sistem özellikleri:
Gigabyte A520M S2H anakart
ASUS GTX 1050 Ti 4 GB ekran kartı
AMD Ryzen 5 1600 tray işlemci
16 GB 2133 MHz RAM
500W PSU
256 GB SATA SSD 1 TB Seagate HDD
Gameforce 4 IN1 kumandalı RGB kasa fanı
Everest kasa 0
Windows 11

Oyun performansları:
GTA 5 Online high-very high arası 50-60FPS
Valorant 140-180FPS (düşük grafik ve yüksek grafik arası fark yok denecek kadar az)
Red Dead Redemption medium 40FPS

Kaça satabilirim?
6-8k arası gider gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kazık yiyecek olan adamı ne yaparsan yap kurtaramazsın. Sana 7500 TL vermez gider Turbox'a verir, yani onların kaderi çoktan çizilmiş.

İyi de piyasa bu şekilde yükseliyor şahsen aylardır laptop almayı düşünüyorum herkes bu kafada GTX 1050'li laptopa 10k yazan mı dersin 1650'li laptopa 20k mı hiç pazarlık yapmakla da uğraşmıyorum, birçoğu zaten aylardır ilanda duruyor satamıyorlar da.

Tamam enflasyon yok Hiper enflasyon hatta stagflasyon var ülkede kabul ediyorum ve farkındayım da TL'nin hiçbir değeri yok ama dolar bazında düşününce değeri belli oluyor bu paralara kimse almaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi de piyasa bu şekilde yükseliyor şahsen 8 aydır laptop almayı düşünüyorum herkes bu kafada GTX 1050'li laptopa 10k yazan mı dersin 1650'li laptopa 20k mı hiç pazarlık yapmakla da uğraşmıyorum birçoğu zaten aylardır ilanda duruyor satamıyorlar da

Tamam enflasyon yok hiper enflasyon hatta stagflasyon var ülkede kabul ediyorum ve farkındayım da tl nin hiç bir değeri yok ama dolar bazında düşününce değeri belli oluyor bu paralara kimse almaz

Ölücü olacaksın "bu kadar var veriyor musun?" diye mesaj at tutarsa tutar tutmazsa başka ilana. Onlar da satamıyor ürünlerini hoş aylarca yatıyor ilanda sonra geri dönüyorlar "hala almak istiyor musun?" diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı