GTX 1050 Ti sistem Mount & Blade Bannerlord'u akıcı oynatır mı?

Szymanski1907

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Mount & Blade Bannerlord almayı düşünüyorum fakat sistemim orta ayarlarda yeterli bir şekilde oynatır mı onu bilemedim.

-GTX 1050 Ti.
-i5 9400F 2.90GHz.
-2x8GB RAM.

Merhaba, Mount & Blade Bannerlord almayı düşünüyorum fakat sistemim orta ayarlarda yeterli bir şekilde oynatır mı onu bilemedim.

-GTX 1050 Ti.
-i5 9400F 2.90GHz.
-2x8GB RAM.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

-GTX 1050 Ti.
-i5 9400F 2.90GHz.
-2x8GB RAM.
Abi bende gtx 1050 var laptop. Yüksek grafiklerde çok ara ara donma oluyo ama benim gtx 1050nin özellikleri gtx 1050ti ile aynı. Kasmaz ya. Ben orta grafiklerde oynuyorum donma olmuyo.

Nehir olan büyük savaşlarda vs kasabilir.

-GTX 1050 Ti.
-i5 9400F 2.90GHz.
-2x8GB RAM.
Bu tarz durumlarda, youtube'a sisteminizi yazın sonrasında hangi oyunu merak ediyorsanız o oyunun ismini yazın. bu şekilde fps değerlerine bakabilirsiniz.

Son olarak böyle bir site var, buradan da aynı şekilde sisteminizi giriyorsunuz, ve oyun ismini girip bakabiliyorsunuz.

Abi bende gtx 1050 var laptop. Yüksek grafiklerde çok ara ara donma oluyo ama benim gtx 1050nin özellikleri gtx 1050ti ile aynı. Kasmaz ya. Ben orta grafiklerde oynuyorum donma olmuyo.
Donma dediğimiz şey ısıdan, darboğazdan, vesaire bir çok şeyden kaynaklanır.

Bu tarz durumlarda, youtube'a sisteminizi yazın sonrasında hangi oyunu merak ediyorsanız o oyunun ismini yazın. bu şekilde fps değerlerine bakabilirsiniz.

Son olarak böyle bir site var, buradan da aynı şekilde sisteminizi giriyorsunuz, ve oyun ismini girip bakabiliyorsunuz.
Hocam video olarak araştırdım ama hep 1-2 yıllık videolar var.

Geri
Yukarı