GTX 1050 Ti sistem ne kadar eder?

Dostlar iyi misiniz anlamadım, böyle bir sistemi toplamaya kalksanız işlemci ile Anakart'ı almaya kalksanız 9.940TL tutmakta, ben komple sistemi veriyorum+ yanında 165 Hz monitörü dahi veriyorum.

10 k ya sıfır sistemler satılıyor GTX 1650 gibi.

4 bin liralık sisteminden yorum yapma kanka, gözünle bile göremeyeceğin anakart var şu anda eğer bu özellikte bu fiyata var ise+ yanında monitör var ise ben kredi kartından çekip hemen alacağım.

Dostlar iyi misiniz anlamadım, böyle bir sistemi toplamaya kalksanız işlemci ile anakart'ı almaya kalksanız 9.940TL Tutmakta, Ben komple sistemi veriyorum+ yanında 165 HZ Monitörü dahi veriyorum.

4 bin liralık sisteminden yorum yapma kanka, gözünle bire göremeyeceğin anakart var şu anda
Bu nasıl bi konuşma şeklidir. Git sat bakalım satabiliyorsan. 1050 Ti kartınla adama ne artistlik çekiyosun. Böyle insanların forumda işi yok.

Dostlar iyi misiniz anlamadım, böyle bir sistemi toplamaya kalksanız işlemci ile anakart'ı almaya kalksanız 9.940TL Tutmakta, Ben komple sistemi veriyorum+ yanında 165 HZ Monitörü dahi veriyorum.

4 bin liralık sisteminden yorum yapma kanka, gözünle bire göremeyeceğin anakart var şu anda
:D Evimde 3 tane sistem var Birinde Rtx 3060 Ti diğerinde RX 5500XT diğerinde GTX 1050 Tİ hala görmediğin şeyler diyosun hayatında 3060 görmemiş.

Sıfır toplasan dediğin sistemde 100 yıllık 1050 Ti ile kimsenin fiyatını umursamayacağı Z690 Carbon gibi kaliteli bir anakart var. İkinci el piyasasından bahsediyoruz adam onu 5K'dan sayacağına gider 3K verip sıfır B560 Torpedo alır.

Sıkıntı buradan başlıyor komple sistem halinde satmak istersen fiyatı öldürürler, parça parça sat belki anakartın meraklısı düşer.

Dostlar iyi misiniz anlamadım, böyle bir sistemi toplamaya kalksanız işlemci ile Anakart'ı almaya kalksanız 9.940TL tutmakta, ben komple sistemi veriyorum+ yanında 165 Hz monitörü dahi veriyorum.

4 bin liralık sisteminden yorum yapma kanka, gözünle bile göremeyeceğin anakart var şu anda eğer bu özellikte bu fiyata var ise+ yanında monitör var ise ben kredi kartından çekip hemen alacağım.
He bide çok müthiş bi sistemin varmış gibi konuşma elinde 6 senelik hatta 7 senelik kart var. yurt dışında ekran kartı sayılmıyor bunlar. 550 tl ye aldığım ekran kartı.

Ne artistlik çekeceğim arkadaşım, sistemi toplamaktan vazgeçtim diyorum, eski kasa alıp montaj yaptım diyorum gelip 30-40 fps alan sisteminden sallıyor burada, 10k pahalı diye 2 parça zaten 10k, gider xxx bilinmedik markalarla toplarlar sonra böyle bilindik markalara sallarlar 10k etmez yapmaz diye

Dengesiz bir sistem için 10K istiyorsun. Üstüne milletin göremeceği anakart var üstünde diyorsun. Tutarsızlık der geçerim.
Parçaları ayrı satmak daha karlı olur. Haliyle toplu fiyatı öldürürler. Bunun için uçmaya kaçmaya gerek yok.
Kanka sistemi max 6 k edecek gelmiş burda hava atıyor. hayatında görmediği ekran kartları elimize geliyor bize hala konuşuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı