GTX 1050 Ti Sistem Red Dead Redemption Kaldırır mı?

Merhaba, en çok oynamak istediğim oyunlardan biri Red Dead Redemption 2'yi satın almak istiyorum fakat kaç FPS alırım bilmiyorum. Sistemim; GTX 1050 Ti 4 GB, 8 GB 2400MHz RAM, i5 7400 işlemciden oluşuyor. Aldığım FPS değeri ile oyunu çok takılmadan oynayabilir miyim? Oyun 40-50 saat arasında bitiyor ve kasarak oynamak istemiyorum. İnternette izlediğim videolara göre 30-35 FPS değerleri arasında alıyorum fakat hepsi eski videolar. Bildiğim kadarıyla 3-4 ay önce optimizasyonla ilgili güncelleme almış. Yanlışım varsa düzeltin. Yani sormak istediğim kaç FPS alırım ve aldığım FPS değeri oyunu oynamam için yeterli midir?
Neyse suyu bulandıranlar bir tarafa, bu videolardan hangi ayarın performansa ve görselliğe ne kadar etki ettiğine bakarak, kendiniz tatmin olacak şekilde bir ayar şeması çıkartabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun ışıklandırma sistemi üst düzey olduğu için çoğu oyundan daha kaliteli gözükecek zaten gözünüze ayar düşürmenize rağmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı