GTX 1050 Ti Sistem Toplama

k.batuu

Hectopat

Toprak ağa bana sistem önermiştin ama ben bunu da alabilirim biraz zorlarsam belki [emoji1] SSD bende var zaten. 200 onu çıktığımızda 3290 :) işlemci OC oluyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum öyle şey olur mu? Ryzen 5 1400 ve GTX 1060 sistem toplanmış. O sistemi al kesinlikle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum öyle şey olur mu? Ryzen 5 1400 ve GTX 1060 sistem toplanmış. O sistemi al kesinlikle.

Hocam o biraz zaman önce toplanmış. Sanırım ben Ryzen 1300x, 1050Ti 4 GB sistemi elimde SSD olmasına rağmen 2.800'den aşağı toplamıyorum. 6 GB ekran kartıyla Ryzen 5 girince şu an fiyatı ne olur düşünemiyorum :) Daha ekran alacağım. Max bütçen ekran kartsız dünya dönse 3200 TL falan olur. Sonrası duygusal sınıra giriyor :)

MSI GTX 1050 Tİ Gaming X'e o kadar parayı verme. Teknobiyotik'ten daha ucuza Palit ya da Galax markalı GTX 1050 Tİ al. Benq GW2270 yerine GW2270H al hem HDMI girişi var bunu ise lazım olduğunda değerlendirirsin.

Evet evet H olanı alacağım zaten H eklemeyi unutmuşum [emoji1] bu forumlarda sabahladık kaç gündür . Bir alsakta bir , iki günde oyun oynayarak sabahlayalım .)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı