Çözüldü GTX 1050 Ti sistem Valorant'ta ekran kayıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

neqetria

Hectopat
Makaleler
2
RAM
8 GB
Ekran kartı
GTX 1050 TI 4 GB
Anakart
Asus
İşlemci
AMD Ryzen 5 2600X
Merhaba arkadaşlar normalde Valorant'ı hep 5:4 oynuyorum geçen de oynarken unlost FPS arttırma videosunu izlemiştim. Girmeden önce girdiğimde FPS'im daha düşüktü ve NVIDIA Denetim Masası'ndan ayarları eskisine çevirdim ama ekranım kaydı. Yani bir daha 5:4 geçtiğimde ekranın yarısı dışarıda kalıyor ve çok büyük oluyor ya da yanda siyah barlar oluyor. Monitörümün çözünürlüğü 1680x1050 sadece bu çözünürlükte normal oluyor ama öyle de çok kötü oluyor oyun, tam ekran görüntü seçeneğinden ne seçersem seçeyim ekran yamuk oluyor.

Aynı bu yazıdaki gibi; R5 220 Valorant'ta çözünürlük düşürüldüğünde ekran kayıyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, normalde Valorant'ı hep 5:4 oynuyorum geçen de oynarken unlost FPS arttırma videosunu izlemiştim. Girmeden önce girdiğimde FPS'im daha düşüktü ve NVIDIA Denetim Masası'ndan ayarları eskisine çevirdim ama ekranım kaydı. Yani bir daha 5:4 geçtiğimde ekranın yarısı dışarıda kalıyor ve çok büyük oluyor ya da yanda siyah barlar oluyor. Monitörümün çözünürlüğü 1680x1050 sadece bu çözünürlükte normal oluyor ama öyle de çok kötü oluyor oyun, tam ekran görüntü seçeneğinden ne seçersem seçeyim ekran yamuk oluyor.

Aynı bu yazıdaki gibi; R5 220 Valorant'ta çözünürlük düşürüldüğünde ekran kayıyor

DDU ile ekran kartı driverini silip tekrar yükleyin bir de öyle deneyiniz hocam.

Geri
Yukarı