Çözüldü GTX 1050 Ti sistem Windows'a girmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Iskender1a2b3c

Hectopat
RAM
16gb
Ekran kartı
gtx 1050 ti
Merhaba. Bugün hard diskimi GPT yapmak için minitool Partition wizard diye bir program indirdim işlemleri yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattı ve uygulamayla ilgili komutlar çıktı. Sonra tekrardan yeniden başlattı ve şu anda Windows'a giremiyorum. Düzeltmek için ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• IMG_20220209_211426.jpg
    IMG_20220209_211426.jpg
    163,9 KB · Görüntüleme: 36
Çözüm
Merhaba. Bugün hard diskimi GPT yapmak için minitool Partition wizard diye bir program indirdim işlemleri yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattı ve uygulamayla ilgili komutlar çıktı. Sonra tekrardan yeniden başlattı ve şu anda Windows'a giremiyorum. Düzeltmek için ne yapmam lazım?
GPT yapınca, diski komple sıfırlamış oldun. Windows'un olduğu diske bu işlemi yaptıysan temiz kurulum yapman lazım.
GPT yapınca, diski komple sıfırlamış oldun. Windows'un olduğu diske bu işlemi yaptıysan temiz kurulum yapman lazım.

Çözüm
Bir Windows kurulum USB'sinden bilgisayarı boot edip Bilgisayarınızı Onarın'a basın, çıkan seçeneklerden gelişmiş seçenekleri seçin, komut istemini seçin ve komut istemine tek tek şu komutları girin.
bootrec /fixmbr
bootrec /fixboot
bootrec /scanos
bootrec /rebuildbcd
Bittikten sonra kurulumu kapatıp Windows'u tekrar açmayı deneyin. Eğer olmazsa sıfır kurulumdan başka seçenek görünmüyor.

Geri
Yukarı