GTX 1050 Ti sistemde 250W PSU sorun çıkartır mı?

MagicinofMars

Hectopat
Almış olduğum sistemin PSU ile sorun olmuştu, bu yüzden PC'de kulandığım PSU 250W bir PSU bana bir sorun çıkartır mı?

Sistemim.
  • i3 10100F.
  • 16 GB 3200 RAM.
  • 1050 Ti
  • H510M.
  • 240GB SSD.
  • 1TB HDD.

Güç kaynağının modelini öğrenebilir miyim? Single rail 12V 250W PSU yeterli gelir de, öyle güç kaynağı olduğunu pek zannetmem.

Bileşenler ile ilgili bir problem olur mu?
Everest gibi markaysa zaten baştan elendi, parçalarını patlayınca beraberinde götürme ihtimali yüksek.

Güç kaynağının modelini öğrenebilir miyim? Single rail 12v 250W PSU yeterli gelir de, öyle güç kaynağı olduğunu pek zannetmem.

Everest gibi markaysa zaten baştan elendi, parçalarını patlayınca beraberinde götürme ihtimali yüksek.

:D usta içime kurt düşürdün bak uzun süreli kulanmayacağım değişirim de platon mu neydi markası.

@MagicinofMars şüphelendirmek gibi bir niyetim yok aslında. Daha önceden seni uyarıyorum, maddi zarardan korunman için o güç kaynağıyla kullanmaman gerekli. Platoon ise zaten yazdığım gibi şansı yok, sıkıntı çıkarma ihtimali yüksek. Maddi zarar yaşamamak istiyorsan bilgisayarı bütçe oluşturana kadar mümkün olduğunca kullanmamanı tavsiye ederim.

Forumlar patlayan/gümleyen merdiven altı PSU'lar ile dolu. Hele de GTX 1000 serisinden tatlı 1050 Ti kartı bu güç kaynağına aman emanet etmeyelim. Zaten uzun süreli kullanılacak güç kaynağı değil, niyetimiz üyeleri maddi zarardan olabildiğince korumak.

@MagicinofMars şüphelendirmek gibi bir niyetim yok aslında. Daha önceden seni uyarıyorum, maddi zarardan korunman için o güç kaynağıyla kullanmaman gerekli. Platoon ise zaten yazdığım gibi şansı yok, sıkıntı çıkarma ihtimali yüksek. Maddi zarar yaşamamak istiyorsan bilgisayarı bütçe oluşturana kadar mümkün olduğunca kullanmamanı tavsiye ederim.

Forumlar patlayan/gümleyen merdiven altı PSU'lar ile dolu. Hele de GTX 1000 serisinden tatlı 1050 Ti kartı bu güç kaynağına aman emanet etmeyelim. Zaten uzun süreli kullanılacak güç kaynağı değil, niyetimiz üyeleri maddi zarardan olabildiğince korumak.

Yorumunuz için teşekkür ediyorum değiştireceğim.

@shinei var mı öneriniz alabileceğim en uygun olanı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı