GTX 1050 Ti sistemde BF 2042'de FPS düşmesi

Daha fazla  
Merhaba dostlar, arkadaşımın sisteminde GTX 1050 Ti ekran kartı var. YouTube incelemelerine baktığım zaman en Low'da 30-60FPS arası değerler alıyorlar. Ama oyuna girdiği zaman FPS devamlı 50'lerden 3'e düşüyor ve oynanmıyor. @Shuichi Tatsuo'nun hazırladığı rehberi uyguladık ama hiçbir değişim olmadı. Sürücüleri de güncel durumda. Aynı sorunu GTA 5'te de yaşıyormuş. Acaba dedim işlemcisi mi yetmiyor? Sistem özelliklerini ve denediğimiz rehberi aşağıya bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1688297845227.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar, arkadaşımın sisteminde GTX 1050 Ti ekran kartı var. YouTube incelemelerine baktığım zaman en Low'da 30-60FPS arası değerler alıyorlar. Ama oyuna girdiği zaman FPS devamlı 50'lerden 3'e düşüyor ve oynanmıyor. @Shuichi Tatsuo'nun hazırladığı rehberi uyguladık ama hiçbir değişim olmadı. Sürücüleri de güncel durumda. Aynı sorunu GTA 5'te de yaşıyormuş. Acaba dedim işlemcisi mi yetmiyor? Sistem özelliklerini ve denediğimiz rehberi aşağıya bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1844241
Durum bende de aynı hocam ben saldım oynamayı lobide bile kasıyor zaten.

Ram hem düşük hem de tek kanal sanırım artık güncel sistemler 16 yı bile düşük bakıyor. 8x8 ya da imkanınız var 16x16 yaparsanız sorun ortadan kalkar gibi görünüyor.

Oyunu hangi ayarlarda oynuyorsunuz? Vram ve ram sorunu bu. Çözünürlük ve doku kalitesi düşürmek gerek. Ayrıca tek kanal ram var galiba, onu da ikilemek gerek.

Oyunu hangi ayarlarda oynuyorsunuz? VRAM ve RAM sorunu bu. Çözünürlük ve doku kalitesi düşürmek gerek. Ayrıca tek kanal RAM var galiba, onu da ikilemek gerek.

En düşüğün düşüğü hocam.

RAM hem düşük hem de tek kanal sanırım artık güncel sistemler 16'yı bile düşük bakıyor. 8x8 ya da imkanınız var 16x16 yaparsanız sorun ortadan kalkar gibi görünüyor.

RAM çok düşük.

RAM kaynaklı büyük ihtimal.

Videodaki RAM 32 çünkü, sizinki 8.

Durum bende de aynı hocam ben saldım oynamayı lobide bile kasıyor zaten.

Anladım hocam:/

Geri
Yukarı