GTX 1050 Ti sistemde Forza Horizon 4'te Düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

YEULTS2122

Decapat
Daha fazla  
i5-3470 ve GTX 1050 Ti ile oynuyorum, oyun oynanmaz durumda. Daha dün Steam'den almıştım, internetten benchmarklara baktığımda videoyu çeken kişiler (mediumda) 60 FPS alıyordu, ben de buna güvenip oyunu satın aldım fakat oyun çoğu yeri yüklenmiyor ve çok FPS düşmesi giriyor. Donanımsal mı, yoksa başka bir nedeni var mıdır? (HDD kullanıyorum,8 GB ramim var)

Son düzenleme:
i5-3470 ve GTX 1050 Ti ile oynuyorum, oyun oynanmaz durumda. Daha dün Steam'den almıştım, internetten benchmarklara baktığımda videoyu çeken kişiler (mediumda) 60 FPS alıyordu, ben de buna güvenip oyunu satın aldım fakat oyun çoğu yeri yüklenmiyor ve çok FPS düşmesi giriyor. Donanımsal mı, yoksa başka bir nedeni var mıdır?

RAM miktarını, HDD mi SSD mi kullandığını yazabilir misin?

İşlemciniz ile darboğaz yapıyor sanırım.
Bende de aynı kart var ve yüksek ayarlarda 45 FPS'lerde oynatıyordu. Ama çok oldu oynamayalı, tam FPS değerlerini hatırlamıyorum, sadece rahat açtığını hatırlıyorum.

i5-3470 ve GTX 1050 Ti ile oynuyorum, oyun oynanmaz durumda. Daha dün Steam'den almıştım, internetten benchmarklara baktığımda videoyu çeken kişiler (mediumda) 60 FPS alıyordu, ben de buna güvenip oyunu satın aldım fakat oyun çoğu yeri yüklenmiyor ve çok FPS düşmesi giriyor. Donanımsal mı, yoksa başka bir nedeni var mıdır? (HDD kullanıyorum,8 GB ramim var)
hocam net bilgi işlemciden

Geri
Yukarı