GT 1030 sistemde Forza Horizon 4'te FPS düşük

lakebodom

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, birkaç benchmark izlemiştim. Oyunu 768p med ayarlarda 60FPS'e kadar oynayabilen gördüm. Ben sadece AA Full oynuyorum. Ama bu kadar yüksek değil FPS neden sizce?

Sistem:
  • GT1030.
  • 8 GB RAM.
  • Xeon E5405 2.30GHz 4 çekirdek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam videodaki arkadaş bile 40 göstermiş. Ayrıca 1030 için 40fps bile çok hocam grafik yükü çok ağır bir oyun bu.

Hocam bende 16 GB RAM
R9 380 4 GB
Ryzen 5 1600X var ona rağmen 70'lerde dolanıyor biliyorum arkadaşınkinden 2 ya da 1 tık daha önde sistemim zaten ben zorlandığını düşünmüyorum 65 70 derecede çalışıyor ne kadar oynarsan oyna.

Hocam videodaki arkadaş bile 40 göstermiş. Ayrıca 1030 için 40FPS bile çok hocam grafik yükü çok ağır bir oyun bu.

Bir de Crysis 2 oynarken aynı şekilde düşük FPS alıyorum Ultra ayarlarda benchmark yapanlar 60 üzeri alıyor.

Hocam bende 16 GB RAM
R9 380 4 GB
Ryzen 5 1600X var ona rağmen 70'lerde dolanıyor biliyorum arkadaşınkinden 2 ya da 1 tık daha önde sistemim zaten ben zorlandığını düşünmüyorum 65 70 derecede çalışıyor ne kadar oynarsan oyna.
Evet Forza ister kalabalık ister yalnız bir yer olsun aynı FPS oranında çalışıyor

Sizde ki GT1030 DDR4 RAM'li olan mı GDDR5 RAM'li olan mı arada çok fark var çünkü
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sistemde virüs mü var diye merak etmiştim Crysis 2'de kasma yaşayınca HDD yerine SSD bile aldim ama yok yani aynı hep anlayamıyorum neden oluyor

Sizde ki GT1030 DDR4 RAM'li olan mı GDDR5 RAM'li olan mı arada çok fark var çünkü
GDDR5

Geri
Yukarı