GTX 1050 Ti sistemde sürekli ekran gidip geliyor

Sitelios377

Decapat
Daha fazla  
Yeni anakarta gectim H61 RAM 16 8x2 i7 2600 GTX 1050 Ti ekran kartında söyle bir sorun var arkadaşlar. Simdi ben SSD deniyordum 2 tane 2'sinde de en son GPU driverını yükledim. DDU ile sildim farklı yükledim Windows 11 atıyorum. Şimdi simdi bile ekran gidip geliyor. Sürekli GeForce Experience sürücüleri kontrol et dediğimde ekran gidip geliyor Windows 11 yüklemeye çalıştım az önce hata verdi diğer SSD ile devam ediyorum şu anda Windows 10 kurulu rastgele zamanlarda gidip geliyor monitörüm HDMI desteklemiyor bende mecburen dönüştürücü aldım fakat önceki anakartım yandı yeniden Syn'ı anakart benzeri bir anakart aldım ekran gidip geliyor bir yük bindiğinde tahmini.

Monitörün eski galiba ve dönüştürücü kullanıyorsun değil mi (VGA to HDMI gibi) dönüştürücen kaynaklı yeni monitör alırsanız sorun çözülür HDMI girişi olanlar bende de aynısı oluyor çünkü.

Monitörün eski galiba ve dönüştürücü kullanıyorsun değil mi (VGA to HDMI gibi) dönüştürücen kaynaklı yeni monitör alırsanız sorun çözülür HDMI girişi olanlar bende de aynısı oluyor çünkü.

Kuzenimin yanına götüreceğim ustam birazdan PC'yi onun monitörde deneyeceğim inşallah donüştürücüdendir

Kuzenimin yanına götüreceğim ustam birazdan PC'yi onun monitörde deneyeceğim inşallah donüştürücüdendir.

Dönüştürücüdendir ama prizlede alakalıdır benim Mersin'deki evde lambayi açınca monitör kapanır açılırdı 😂😂 lambayi kapatinca gene aynisi olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı