GTX 1050 Ti sisteme oyun önerisi

İşletim sistemi
Windows 11
Jedi Fallen Order (biraz kasabilir)
Titanfall 2
Star Wars the Force unleashed 2
Battlefront 2
Assassin's Creed Origins / Black Flag.
Dying light

Denemeni öneririm hepsi favori oyunlarım.

@Sloty Warzone için RAM'in düşük kalır, Valhalla'yı ise düşük - orta karışık ayarlarda oynatır. Oyun önerisi olarak NieR:Automata™ önerebilirim.
Peki bir şey soracağım Call of Duty Modern Warfare hikaye modunu oynatır mı sağlam optimizasyon yapsam ekran kartını falan Full verim yapsam kaç FPS verir oynatır mı?

@Sloty Kahin gibi mi duruyorum oradan? Referans olması açısından Youtube'dan FPS testi videolarına bakabilirsin. Örnek olarak atıyorum aşağıya 1-2 tane.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Sloty kahin gibi mi duruyorum oradan? Referans olması açısından YouTube'dan FPS testi videolarına bakabilirsin. Örnek olarak atıyorum aşağıya 1-2 tane.

Anladım teşekkür.
@Sloty kahin gibi mi duruyorum oradan? Referans olması açısından YouTube'dan FPS testi videolarına bakabilirsin. Örnek olarak atıyorum aşağıya 1-2 tane.
Sağ ol.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı