GTX 1050 Ti sistemin RDR2 performansı nasıl olur?

İşletim sistemi
Windows 10

Jhuelz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
RAM
16 GB
Ekran kartı
GTX 1050 Ti.
İşlemci
i7-7700HQ
Sistem özelliklerimi aşağıya yazdım. İnternetten baktığımda düşük ayarlarda 40 civarı, orta ayarlarda ise 25 FPS alabileceğimi gösteriyor. Bende düşük-orta arası bir ayar yapsam 30-35 arası bir şey alabilir miyim? Steam'de indirime girmiş (150 TL) kaçırmak istemiyorum ama 30 FPS'den aşağı alırsam oyun da oynanmaz. Şu an köydeyim alsam bile 17 gün sonra üniversiteye gidince indirebilirim yani iade hakkım kalmıyor. Çok kararsızım fikirlerinizi bekliyorum.

Dell Inspiron 7567 Gaming.

1080p mi oynamak istiyorsunuz hocam?

Hocam biraderin bilgisayarda Galax GTX Exoc 1050 Ti ekran karti, DDR3 16 GB RAM, i7 3770 işlemci, High Power 600W 80+ Bronze PSU sisteminde 20 - 25 FPS vermişti.

Hocam biraderin bilgisayarda Galax GTX Exoc 1050 Ti ekran karti, DDR3 16 GB RAM, i7 3770 işlemci, High Power 600W 80+ Bronze PSU sisteminde 20 - 25 FPS vermişti.
Hocam orta-düşük ayarlarda bu FPS değerlerini aldıysa bilgisayarında sıkıntı vardır. Tatmin edici bir grafikte 40 fps civarı olması lazım.

Evet 1080p

Düşük ayarlarda mı 20-25 FPS aldı

Düşük ayarlarda mı aldı peki?

Hocam NVIDIA'nın otomatik optimize ettigi ayarlardı. Ortalama ayarlardı. Tabii sizin işlemci daha iyi bizimkine göre. Oda size artı katar. Düşük ayarlarda rahat oynarsınız diye düsünüyorum.

Hocam orta-düşük ayarlarda bu FPS değerlerini aldıysa bilgisayarında sıkıntı vardır. Tatmin edici bir grafikte 40 FPS civarı olması lazım.

Hocam RAM'ler DDR3 1333MHz, işlemci eski nesil ondan herhalde. Yani biraderin bu sistemi 20 - 25 aldıysa arkadaş düşükte rahat oynayacaktır. Onu belirtmek için sistemi detaylı yazdım.

Sistem özelliklerimi aşağıya yazdım. İnternetten baktığımda düşük ayarlarda 40 civarı, orta ayarlarda ise 25 FPS alabileceğimi gösteriyor. Bende düşük-orta arası bir ayar yapsam 30-35 arası bir şey alabilir miyim? Steam'de indirime girmiş (150 TL) kaçırmak istemiyorum ama 30 FPS'den aşağı alırsam oyun da oynanmaz. Şu an köydeyim alsam bile 17 gün sonra üniversiteye gidince indirebilirim yani iade hakkım kalmıyor. Çok kararsızım fikirlerinizi bekliyorum.

Dell Inspiron 7567 Gaming.
Ben oyunu 1050 Ti ile 1080P'de Medium-High ayarlar ile 100 saat oynadım.
Detaylı grafik ayarı yapınca rahat oynanıyor, fazla gölge ayarlarını ve yeşillik detaylarını kısmak faydalı oluyor.
Özetle iyi performans veriyor oyunu alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı