GTX 1050 TI Siyah ekran sorunu

b4ustu

Hectopat
MSI GTX 1050ti LP 4GB ekran kartı aldım. Elimde mevcut olan bilgisayar üzerine taktım fakat BIOS ekranından sonra Windows logosu geliyor ve siyah ekranda kalıyor. 650W PSU var güç yetiyor. Driveri kurduktan sonra görüntüyü kesiyor. Güvenli modda başlatıp aygıt yöneticisinden baktığımda ekran kartını sorunsuz görüyor. Arada bir denk gelirse ekrana görüntü veriyor. Çözünürlüğü düşürüp makineyi öyle başlattım bazen çalışıyor. Daha dün rahatlıkla oyun oynayabiliyordum. VGA to HDMI aktif çeviri kullanıyorum. Çeviricileri değiştirdim olmadı. 3 monitör denedim çalışmadı. Sorun nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
O sorun Windows'tan kaynaklı. Kuzenimle beraber PC aldık ve ikimiz de yaşadık (orjinal w10 pro 64 bit). Sistem kurtarma yapın. Windows'u yeniden kuruyor. Olmazsa eğer diskinizi fabrika ayarlarına getirip Windows'u baştan siz yükleyin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı