GTX 1050 Ti oyunlarda geçici siyah ekran sorunu

Daha fazla  
1-2 haftadır oyunlarda (CS:GO, The Witcher 3, GTA V, PES 2018, Call of Duty WW2 vs.) 2-3 saniyeliğine belli periyotlarda ani siyah ekran karşıma çıkıyor fakat bu esnada arkadan ses gelmeye devam ediyor. Bu sorunun sebebi ne olabilir?

Not: Ekran kart BIOS ve driverı güncel.

• i5 3470
  • GTX 1050 Ti

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de 1 hafta oldu msi 1050 ti gaming x ekran kartı aldım. Eskiden kart takılı değilken kararma olmaz iken şimdi oyun oynarken 1-3 sn siyah ekran geliyor fakat oyun tekrar devam ediyor. Ekran çalışmayı durdurdu diye bir mesaj almıyorum. Hiç bir mesaj gelmeden 2-3 sn sonra oyun devam ediyor. Bunun ne zaman olacağı hiç belli olmuyor. Benim TV monitörün tepkime hızı 5 ms ve ekran tazeleme oranı 60 hz acaba monitörden mi kaynaklanıyor? Tüm driverler güncel aygıt yöneticisinden bir sorun gözükmüyor. Sizce neden kaynaklanıyor olabilir?

adem avni ünal bende aynı sorunu yaşıyorum ekran kartım msi gaming x gtx 1050 ti bu arada monitörden değil çünkü ben 75hz 1ms monitör kullanıyorum bendede aynı sorun oluyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı