GTX 1050 Ti Starfield'da kaç FPS alır?

Sewy

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, biliyorsunuz ki Starfield oyunun çıkmasına gayet az bir zaman kaldı. Sistemimin 1080p seçeneğinde oyunu oynatması imkansız bir şey, ben de bu sebepten dolayı düşük çözünürlükte oynayacağım. Görüntüyü en az bozacak ve en iyi FPS'i verecek bir çözünürlük arıyorum. Sizce? (Not: FSR Ultra Performance oynayabilirim)

Ekran kartı: GTX 1050 Ti

İşlemci: Ryzen 3 1200

RAM: 16 GB

Merhaba, biliyorsunuz ki Starfield oyunun çıkmasına gayet az bir zaman kaldı. Sistemimin 1080p seçeneğinde oyunu oynatması imkansız bir şey, ben de bu sebepten dolayı düşük çözünürlükte oynayacağım. Görüntüyü en az bozacak ve en iyi FPS'i verecek bir çözünürlük arıyorum. Sizce? (not: FSR Ultra performance oynayabilirim)

Ekran kartı: GTX 1050 Ti.

İşlemci: Ryzen 3 1200.

RAM: 16 GB.

O sistem oyunu bile zor açar hocam.

Merhaba, biliyorsunuz ki Starfield oyunun çıkmasına gayet az bir zaman kaldı. Sistemimin 1080p seçeneğinde oyunu oynatması imkansız bir şey, ben de bu sebepten dolayı düşük çözünürlükte oynayacağım. Görüntüyü en az bozacak ve en iyi FPS'i verecek bir çözünürlük arıyorum. Sizce? (Not: FSR Ultra Performance oynayabilirim)

Ekran kartı: GTX 1050 Ti

İşlemci: Ryzen 3 1200

RAM: 16 GB

FSR ile bile zor FPS alırsınız gibi yeni çoğu oyunu açmıyor bile. Umarım açar tabii. İnsan üzülüyor istediği oyun açılmayınca.

Görüntüyü en az bozacak ve en iyi FPS'i verecek bir çözünürlük arıyorum. Sizce? (Not: FSR Ultra Performance oynayabilirim)
Ultra Performance görüntüyü ne kadar bozacak bilinmiyor. 1050 Ti ile oynamanız çok zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı