GTX 1050 Ti sürücüsü güncellenmezse olur mu?

Hocam üşeniyorum diyelim. Nasıl WHQL yapacağım anlatır mısınız? GeForce Experience indirip kursam olmaz mı?
GeForce Experience'den kurabilirsin.

Mavi ekran hatası, oyunlarda düşük FPS, optimizasyon sorunu, ısınma sorunu daha nice sorunlar yaşarsın. Bu yüzden sürücüleri güncel tutmak gereklidir. O sürücüler boşuna çıkmıyor.
Tam performans çalışmaz. Windows Update'nin indirdiği driveri kullanıoyorsunuz. Mavi ekran hataları, optimizasyon ve karttan tam performans alamama gibi sorunlar yaşayabilirsin. Kısacası o driverleri indirmelisin.

Mavi ekran hataları?
Mavi ekran sorunu dahil hiç bir sorunla karşılaşmadım. Ama galiba en iyi deneyim için sürücüyü güncel tutmak lazım o yüzden güncelliyorum şimdi.
GeForce Experience'den kurabilirsin.

Hocam direkt sürücüyü güncelleştir kısmından temiz kurulum tikini işaretleyip kurdum. Tamam değil mi?

Mavi ekran sorunu dahil hiç bir sorunla karşılaşmadım. Ama galiba en iyi deneyim için sürücüyü güncel tutmak lazım o yüzden güncelliyorum şimdi.

Hocam direkt sürücüyü güncelleştir kısmından temiz kurulum tikini işaretleyip kurdum. Tamam değil mi?
Evet, tamam. Başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Ya arkadaş hala güncel sürücüyü kurmaya gerek yok diyenler var bazı sorunlu sürücüleri olan ekran kartları hariç indirin yani niye indirmeyesiniz cinli mi sön sürümler? Dediğim gibi çoğu ekran kartının güncel sürücüsünü kullanırsanız daha iyi performans alırsınız.

Geri
Yukarı