GTX 1050 Ti ve G4600 Apex Legends Düşük FPS

OKAN ESER

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Ben 1 ay evvel oyunum güzel çalışırken bir salaklık edip bir video izledim oyunda FPS atırma donma problemi diye ondaki oyun ayarlarını dosya degiştirmeleri yaptım ve oyuna girdigimde oyunda donma derken takılma oluyor. Mouse takılma, ses bozulması geç geliyor ve bunda sonra 4 defa silip oyunu tekrar yüklememe buna ragmen düzelmeyen bir problem. Hepsinde de oyunu tamamen sildim yükledim. Sistemde 1050 Ti, G4600 işlemci, H110M-S2 Gigabyte anakart, RAM 8 GB 2113MHz RAM var. Şimdiden teşekkürler.
kimse sorunumla ilgili bişey bilmiyormu

Son düzenleme:
Kardeşim sistemindeki işlemci ekran kartını besleyemeyecek bir işlemci. G4600 gibi bir işlemci ile oyunu zaten zar zor açarsın. Oynarsın demiyorum açarsın! Lakin ekran kartın darboğaza karşı oyunu bir nebze oynatıyordur. Büyük ihtimal sorun işlemcin ile alakalı. Ayrıca RAM'lerinin frekans değerleri biraz düşük. Örneğin sana daha kolay özetleyecek olursam sisteminde darboğaz söz konusu ve bu darboğaz garip bir şey ki oyunun FPS'sini artırmak için çözünürlüğü düşürdüğünde FPS daha da fazla düşüyor. Benim sana şiddetle tavsiyem çözünürlüğü yükselt ve grafikleri biraz artır...

Kardeşim sistemindeki işlemci ekran kartını besleyemeyecek bir işlemci. G4600 gibi bir işlemci ile oyunu zaten zar zor açarsın. Oynarsın demiyorum açarsın! Lakin ekran kartın darboğaza karşı oyunu bir nebze oynatıyordur. Büyük ihtimal sorun işlemcin ile alakalı. Ayrıca RAM'lerinin frekans değerleri biraz düşük. Örneğin sana daha kolay özetleyecek olursam sisteminde darboğaz söz konusu ve bu darboğaz garip bir şey ki oyunun FPS'sini artırmak için çözünürlüğü düşürdüğünde FPS daha da fazla düşüyor. Benim sana şiddetle tavsiyem çözünürlüğü yükselt ve grafikleri biraz artır...
böle diyonda ben oyunu rahat oynarken sonradan oyunun bozulması darboğazmı diyosun
bide sadece savaş modunda yapıyor oyun ayarları denemk için trainnig modunda sıfrı kasma battle moduna girince oyun içnde ses mause ayarı bozuması donma darbogaz peki pubg gibi optimasyon bozuk oyunda 1 gram donma kasma almıyorken neden sadece apex legens

Oyunu değil temiz bir format atmanızdan bahsediyor. Böylelikle yapmış olduğunuz tüm değişiklikler ve ayarlar sıfırlanız eski haline döner sisteminiz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı