GTX 1050 Ti ve i3 6100 Darboğaz

Ünlü

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirtiğim gibi GTX 1050 Ti ve İ3 6100 darboğaz olur mu ?

Toplayacağım sistem budur;

2500 TL gtx1050ti.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
O harddisk alınmaz kesinlikle. 7200rpm bir hard disk alın. Onun dışında da sistemde bir sıkıntı yok bir çok sistem toplayan var i3 6100 ve 1050ti ile hiç dar boğaz olur diyen görmedim. kolay gelsin. Kasa ve psu ayrı alıp veya 450w gibi daha düşük bir kasa alıp belki biraz daha tasarruf edebilirsiniz.

Arkadaşlar haklı. Kesinlikle o HDD'yi alma. 7200 RPM ve 64 MB Cache olan bir HDD al. Arkadaş yukarıda yazmişno iyidir.
Sistemin güzel olmuş. Darboğaz olmaz kesinlikle.
Ayrica en kisa zamanda bi SSD ekle. İleride 8 GB daha RAM takviyesi yap.
Kasani daha iyi bir marka al.
Kasa önerin varmı o fiyata?

Bide darboğazı düzgüncene açıklarmısınız?
Oyunda kasma,donma gibi şeyler mi?

Kasa önerin var mı o fiyata?

Bide darboğazı düzgünce açıklar mısınız?
Oyunda kasma,donma gibi şeyler mi?
En basit şekilde açıklamak gerekirse işlemcinin ekran kartı için yetersiz kalması. Bu sorun olmaz sizin sisteminizde. Kasa sıkıntı değil o dursun. Sadece başka bir model Hdd alın. Yukarıda arkadaşlar önermiş zaten. :)

En basit şekilde açıklamak gerekirse işlemcinin ekran kartı için yetersiz kalması. Bu sorun olmaz sizin sisteminizde. Kasa sıkıntı değil o dursun. Sadece başka bir model Hdd alın. Yukarıda arkadaşlar önermiş zaten. :)
Güzel açıklamış. Yalniz o fiyata daha güzel kasa alinabilir manasinda dedim. Gerçi fark etmez ama ben genede önereyim:
Zalman Z3-PLUS(BL) USB3.0 Siyah Midi Tower Kasa Fiyatı
Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze 12V 45A Aktif PFC Güç Kaynağı Fiyatı
Tabiki paran varsa. Biraz daha ucuz istersen güç kaynağını Corsair Builder VS450 alabilirsin :
Corsair Builder VS450 450W 80+ Power Supply (CP-9020096-EU) Fiyatı

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı