GTX 1050 Ti ve i3 9100F Fortnite'ta 90-120 FPS veriyor

AegisNMA

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, bende i3 9100F ve GTX 1050 Ti var. Fortnite'ta bu ekran kartı ve bu işlemci ile yapılan testte 180-210 FPS'leri gören sistem bende 90-120 FPS veriyor. Benim oynadığım ayar ise performans modu. Dokular orta görüş uzaklığı destansı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

bu videodan bakın en güncel bunu bulabildim adamın ayarları ne bilmiyorum ama ortalama 80 fps alıyor.

Herkese merhaba, bende i3 9100F ve GTX 1050 Ti var. Fortnite'ta bu ekran kartı ve bu işlemci ile yapılan testte 180-210 FPS'leri gören sistem bende 90-120 FPS veriyor. Benim oynadığım ayar ise performans modu. Dokular orta görüş uzaklığı destansı.

Hocam 10 ay önceki video ki siz o değerleir aldığınıza şükredin o zamandan bu zamana çok büyük güncellemeler chapter geldi iyi bile alıyorsunuz Fortnite size iyi optimize yapmış.

Ama grafik kalitesi şimdiki sezonla aynı neredeyse.

Emin misiniz bir en yükseğe alın tekrar düşünün bir de oyun o 10 ay önceki chapter de oyuna ilk chapterlere yani eskiye çevirid haliyle GT 1030'daki adam bile 100 FPS aldı ama bu bir anda dolduruldu bir oyun motoru değişmedi yani her şey değişti çok büyük bir chapter geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı