Çözüldü GTX 1050 Ti ve i3-9100F sistem Valorant açılınca kendini resetliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Esat Nazli

Centipat
Daha fazla  
Valorant'a girdigim anda epilepsi nöbeti yazan yerde PC kendini resetliyor (CS:GO, ETS, LoL) gibi oyunlarda kapanmıyor, sadece Valorant'ta sıkıntı yaşıyorum.
Sistem özellikleri.
MSI 1050 Ti Gaming X.
Intel i3-9100F.
8 GB RAM.
MSI H310 M PRO-vb.

Son düzenleme:
Çözüm
Bilgisayarın sıcaklık değerlerini kontrol ettiniz mi?

Evet 40'da genellikle.
Valorant zaten sıkıntılı bir oyun. Mesela ilk çıktığından beri çözünürlüğümü değiştiremiyorum. Son birkaç haftadır da ekran kartı hatası alıyorum. Oyundan kaynaklı bir sorun olabilir.

Ekran kartı hatasını bende aldım silip yukleyince geçti 1 haftadır evde yoktum geldigimde boyle oldu.
@Recep Baltaş abi yardım et be.
Valorant'a girdigim anda epilepsi nöbeti yazan yerde kendini resetliyor (CS:GO, ETS, LoL) gibi oyunlarda kapanmıyor, sadece Valorant'ta sıkıntı yaşıyorum.
Sistem özellikleri.
MSI 1050 Ti Gaming X.
Intel i3-9100F.
8 GB RAM.
MSI H310 M PRO-vb.

PSU modelini atar mısın sistemini beslemiyor olabilir.

PSU modelini atar mısın sistemini beslemiyor olabilir.
PSU marka ve modeli nedir?

Valorant zaten sıkıntılı bir oyun. Mesela ilk çıktığından beri çözünürlüğümü değiştiremiyorum. Son bir kaç haftadır da ekran kartı hatası alıyorum. Oyundan kaynaklı bir sorun olabilir.

Bilgisayarın sıcaklık değerlerini kontrol ettiniz mi?

Evet 40'da genellikle.
Valorant zaten sıkıntılı bir oyun. Mesela ilk çıktığından beri çözünürlüğümü değiştiremiyorum. Son birkaç haftadır da ekran kartı hatası alıyorum. Oyundan kaynaklı bir sorun olabilir.

Ekran kartı hatasını bende aldım silip yukleyince geçti 1 haftadır evde yoktum geldigimde boyle oldu.
@Recep Baltaş abi yardım et be.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı