GTX 1050 Ti ve i7 2600K sisteme 250-300 TL kasa önerisi

Tabii ki Phanteks P300. Önemli olan fan sayısındansa kasanın tasarımı. Bende 2 fanlı P400 var kasamın hava sirkülasyonu arkadaşımdaki 7 fanlı Z11 Neo'dan çok daha iyi, sıcaklıklara da yansıyor.

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler öncelikle, şimdi Dark n10 kasası fan sesi çok mu yüksek, ikinci olarak p300 kasasına ayriyeten fan falan taktırabiliyormuyum hiç anlamıyorum bu işlerden yardımcı olursanız mutlu olurum

N10'un özellikle egzoz fanı sıkıntılı araştırdığım kadarıyla. Phanteks P300 için fan taktırabilirsiniz. Ancak gerekli olduğunu düşünmüyorum. En azından sisteminiz için yeterli. N10'un ışıktan başka bir özelliği olmadığından, reklamı da ışıklı falan yapılıyor. P300 için üst tarafa ve öne bir tane fan takabilirsiniz isterseniz sonradan.

P300 almak için yeterince bütçeniz var. Bütçeniz daha kısıtlı olsaydı belki alın diyebilirdim. O da fiyatına göre.

Son düzenleme:
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler öncelikle, şimdi Dark n10 kasası fan sesi çok mu yüksek, ikinci olarak p300 kasasına ayriyeten fan falan taktırabiliyormuyum hiç anlamıyorum bu işlerden yardımcı olursanız mutlu olurum
Hayır hiçbir fanında gürültü sorunu yok. Ayrıca iç hacim, arka kapaktaki kablo toplama alanı, mazgallar ve soğutma açısından en iyi kasalardan biri diyebilirim Dark N10 için. Sağı solu önü cam olup hava bile almayan kasaları tercih etmeyiniz.

Son düzenleme:
Hayır hiçbir fanında gürültü sorunu yok. Ayrıca iç hacim, arka kapaktaki kablo toplama alanı, mazgallar ve soğutma açısından en iyi kasalardan biri diyebilirim Dark N10 için. Sağı solu önü cam olup hava bile almayan kasaları tercih etmeyiniz.

Attığın linklere baktım olumsuz yorum yok p300 ile arasında kaldım teşekkürler bir araştırma yapacağım daha sonradan tekrar danışabilirim sizlere.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı